Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Nākamnedēļ Liepājas Universitātes Satversmes sapulce vēlēs rektoru

Nākamnedēļ, 7.novembrī, plkst.10 Liepājas Universitātes (LiepU) Satversmes sapulce vēlēs rektoru, aģentūru LETA informēja LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz LiepU rektora amatu pretendē divi kandidāti, kuru vārdus augstskola neatklāj.

Tāpat Satversmes sapulce pieņems lēmumu par LiepU turpmākās darbības modeli.

LiepU Satversmes sapulci veido 51 universitātes personāla loceklis un Satversmes sapulces lēmums ir pieņemts, ja par to nobalsojis klātesošo vairākums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, LiepU vasaras vidū izsludināja kandidātu konkursu, kas noslēdzās 31.augustā. Divi kandidāti izturēja konkursa pirmo kārtu un gatavoja savu redzējumu par universitātes attīstību, kuru prezentēja intervijā.

LiepU ir izveidota 1954.gadā uz Skolotāju institūta bāzes kā Liepājas Pedagoģiskais institūts. LiepU ir jaunākā Latvijas universitāte, kas ieguvusi šādu statusu 2008.gadā, kad Saeima pieņēma likumu “Par Liepājas Universitātes Satversmi”. Tā ir arī vienīgā universitāte Kurzemē. 2021.gadā LiepU noteikts lietišķo zinātņu universitātes tips.

LiepU iespējams studēt 32 studiju programmās un apgūt sociālās zinātnes un uzņēmējdarbību, humanitārās zinātnes un mākslu, dabas zinātnes, matemātiku un informācijas tehnoloģijas, pedagogu izglītību un izglītības zinātnes, sociālo labklājību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.