“Nīca/OtankiMill” uzvar gada pēdējā virslīgas spēlē

“Nīcas/OtankiMill” futbolistiem ar uzvaru izdevās noslēgt šo gadu “Optibet” telpu futbola virslīgā, svētdien savā laukumā uzvarot “Salaspils FA” vienību.

Jau pašā mača sākumā viesi raidīja bumbu savos vārtos, bet 15. un 16. minūtē Endijs Šlampe un Aleksis Kristaps Rozenbergs panāca 3:0 nīcenieku labā. Tūlīt gan Salaspils futbolisti vienus vārtus atguva.

Pēc pirmā puslaika “Nīca/OtankiMill” bija vadībā ar 3:1.

Otrajā puslaikā Daniels Buks, Ričards Auznieks un Raivis Svilis panāca 6:1 mājinieku labā. Savukārt mača pēdējā minūtē viesu futbolistam Tomasam Kontrimam izdevās gūt savus otros vārtus.

“Nīcai/OtankiMill” nākamā spēle virslīgā būs 6. janvārī izbraukumā pret “Salaspils FA” komandu.

Turnīra tabulā nīcenieki ar 15 punktiem ir piektajā vietā. Līderpozīcijās ar 27 punktiem ir “Riga FC”, seko “RFS Futsal” (24) un TFK “Salaspils” (17).