Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Nīcā par drošsirdību pateicas Raivim Siljānim, kurš naktī Zaļumballē izglāba slīkstošu sievieti

Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētājs Aivars Priedols, Pašvaldības policijas priekšniece Ieva Ilstere, Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvaldes vadītāja Anda Veidele un Nīcas kultūras pasākumu organizatore Sandra Skadiņa trešdien Nīcā pateicās par drošsirdību restorāna “Nīcava” bārmenim Raivim Siljānim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies par izlēmību, drosmi un ātru rīcību, glābjot nelaimē nonākušu cilvēku! Pagājušajā nedēļā naktī no sestdienas uz svētdienu, kad Nīcā notika zaļumballe, 23 gadus vecais Raivis, ne mirkli nedomājot metās palīgā sievietei, kas bija iekritusi dīķī un saviem spēkiem nespēja no tā izkļūt, ziņo Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Stāstot par tajā naktī notikušo, Raivis atcerējās, ka, padzirdot par slīkstošo, nekavējoties meties dīķī un pats bijis līdz kaklam ūdenī un dūņās. “Bija tumšs, īsti neko redzēt nevarēja, tāpēc, kā varēju, tā saķēru sievieti aiz drēbēm un vilku krastā,” viņš īsumā pastāstīja. Pēc tam palīgā piesteidzies arī kolēģis – ”Nīcavas” pavārs Uldis Vītols-Vītoliņš.

Raivis atklāja, ka šī nav pirmā reize, kad nācies palīdzēt cilvēkam ūdenī. Iepriekš kas līdzīgs noticis Liepājā jūrā Karostas pludmalē. Viņš arī piebilda, ja radīsies vakance Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijā, labprāt apsvērtu iespēju mainīt nodarbošanos.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.