“Nīca” un “Dienvidkurzeme” turpina cīņu par Top 4; “Priekules SC” izredzes mazas

Dienvidkurzemes novada čempionāta telpu futbolā posmā 9. februārī Nīcas sporta hallē pie divām uzvarām tika mājinieki – “Nīcas” futbolisti, bet viens panākums “Dienvidkurzemes” kontā, bez punktiem atstājot “Priekules SC” vienību.

Posma pirmajā spēlē “Nīca” ar 2:0 uzvarēja “Dienvidkurzemi”. Abus vārtus nīceniekiem guva Raivis Svilis, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta organizators Ingars Kalējs. Viņš norāda, ka nīcenieki spēlē atdeva iniciatīvu pretiniekam, paši uzbruka ar ļoti bīstamiem pretuzbrukumiem.

“Pirmā puslaika beigās vienā no šādiem pretuzbrukumiem Raivis Svilis no gandrīz nulles leņķa izvirza mājiniekus vadībā. Otrais puslaiks aizrit pēc līdzīga scenārija un atkal otrā puslaika beigās Raivis Svilis nostiprina mājinieku pārsvaru,” maču komentē I. Kalējs.

Otrajā spēlē “Nīca” ar 5:1 uzvarēja “Priekules SC” vienību. “Atkal līdzīgā stilā nīcenieki atdeva spēles grožus “Priekules SC” komandai, taču paši uzbruka ar ļoti bīstamiem pretuzbrukumiem. Pēc pirmā puslaika jau 4:0 nīcienieku labā un Priekules puiši nevarēja nekādi atrast caurumus nīcenieku aizsardzībā. Nelīdzēja, ka jau drīz vien pēc otrā puslaika sākuma Priekules komanda sāka spēlēt 5 pret 4, taču īpaši tas spēles ritējumu nemainīja un tikai pašās spēles beigās Priekules puiši iesita vienus goda vārtus,” stāsta I. Kalējs.

Dienas pēdējā spēlē “Dienvidkurzeme” ar 4:1 uzvarēja “Priekules SC” vienību.

“Pēc šī posma priekulnieki ir gandrīz jau svītrojušas cerības tikt TOP 4 komandu vidū, taču nīcenieki un arī FK “Dienvidkurzeme” turpinās cīņu par šo kāroto četrinieku,” norāda I. Kalējs.

Trešdien, 14. februārī, nākamās spēles būs Priekules sporta centrā. Pulksten 19 spēlēs “Vaiņode” un “FTS-Baltic”. Pulksten 20 spēlēs “FTS-Baltic” un “Apvienotie Emirāti”. Pulksten 21 spēlēs “Apvienotie Emirāti” un “Vaiņode”.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā līderpozīcijas saglabā “Liepājas Centra draudzes” futbolists Artūrs Laugalis. Viņš guvis 11 vārtus. Otro vietu ar desmit vārtiem saglabā nīcenieks Gunārs Lapiņš, bet uz trešo vietu ar septiņiem vārtiem pakāpies R. Svilis.