Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Nīcas ambulancē atklāj “E. Gulbja Laboratoriju”

Ceturtdien, 6. oktobrī, Nīcas ambulancē svinīgi atklāja SIA “E. Gulbja Laboratorija” filiāli. Laboratorija iekārtota ēkas otrā stāva 27. kabinetā, kur apmeklētāji var nokļūt arī ar liftu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunatvērtajā laboratorijas filiālē var veikt visa veida laboratoriskos izmeklējumus, tai skaitā arī ērču pārbaudi un nierakmens pārbaudi, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

Testēšanas rezultātus klientam izsniegs atkarībā no viņa izvēlētā veida:

 • līgumklientiem piegādē ar kurjeru,
 • citiem klientiem nosūtot pa pastu vai e-pastu,
 • kritiskos rezultātus nekavējoties paziņos ārstam.
   
  SIA “E. Gulbja Laboratorijas” Liepājas, Grobiņas un Nīcas filiāles vadītāja Linda Suvorova un projektu vadītāja Džineta Dimante pauda prieku, ka rasta iespēja pēc Grobiņas filiāles atvēršanas atvērt filiāli arī Nīcā un uzslavēja pretimnākošus sadarbības partnerus. Nīcas filiālē strādās medmāsa Lonija Hotunceva.
   
  Svinīgajā atklāšanā sveicēju vidū bija Dienvidkurzemes novada Veselības aprūpes centra darbinieces: Primārās aprūpes veselības nodaļas vadītāja Inata Štāle un ārstu palīgu nodaļas vadītāja Agrita Driviņa, arī Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Raivis Kalējs un Dunikas un Rucavas pagastu apvienības pārvaldes vadītāja Agija Kaunese. 

Laboratorija arī piedāvā veikt asins analīzes mājās, iepriekš piesakot mājas vizīti pa tālruni – 26645998, darba dienās no plkst. 8:00 – 13:00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laboratorijas darba laiks Nīcā: pirmdienās, trešdienās un piektdienās 8.00 – 13.00
Ar 10. oktobri mainīts darba laiks “E. Gulbja Laboratorijas” filiālē Grobiņā: turpmāk tajā klientus pieņems darba dienās 8.00 – 14.00.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.