Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Nīcas vidusskolas skolēni neiekļūst konkursa “Fizmix Eksperiments” finālā

Publicitātes foto

Kurzemi konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālā pārstāvēs Skrundas vidusskolas skolēni
Vairākus mēnešus skolēnu erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” dalībnieki no visas Latvijas pierādīja savu erudīciju fizikā, un ir zināms, kuras komandas iekļuvušas konkursa finālā. 29. aprīlī Latvijas Fizikas dienas ietvaros Skrundas vidusskolas skolēni būs vieni no tiem, kuri sacentīsies par fizikā zinošāko jauniešu titulu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visaugstāko punktu skaitu Kurzemes reģionā ieguva komanda “Andromeda” no Skrundas vidusskolas, nopelnot 71 punktu no 80. Otrajā vietā ierindojās Ances pamatskolas audzēkņi, bet trešajā – Nīcas vidusskolas. Par vietu finālā Kurzemē sacentās arī Jaunpils, Talsu, Tukuma, Irlavas un Dundagas skolēni, tomēr finālā varēja iekļūt tikai viena rezultatīvākā komanda no katra reģiona, portālu “ReKurZeme” informē konkursa koordinatore Lelde Bukovska.

Konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālā iekļuvušās komandas:
RĪGA – “Putns”, Rīgas 84. vidusskola;
RĪGAS REĢIONS – “Gaismas nesēji”, Siguldas Valsts ģimnāzija;
VIDZEME – “Optrons UV”, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija;
ZEMGALE – “MOm”, Jelgavas 5. vidusskola,
• “Zobrati”, Jelgavas 5. vidusskola;
KURZEME – “Andromeda”, Skrundas vidusskola;
LATGALE – “Kilovati”, Daugavpils Valsts ģimnāzija.

“Konkursa aizvadītās kārtas skolēniem bijušas izaicinājumiem un piedzīvojumiem pilnas – ekspertu sagatavotie uzdevumi rosināja domāt gan par nākotnes enerģiju, kas ir šī gada galvenā tēma, gan par komandas saliedētības nozīmi. Jaunieši konkursa gaitā risinājuši āķīgus teorētiskus un praktiskus uzdevumus un pat rīkojuši fizikas eksperimentu ballīti. Latvijas Fizikas diena arī skatītājiem un līdzjutējiem ļaus ieskatīties “FIZMIX Eksperimenta” aizkulisēs un uzzināt daudz jauna gan par fiziku, gan par nākotnes enerģiju,” stāsta AS ”Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa fināls un Latvijas Fizikas diena 29. aprīlī.

Jau 29. aprīlī plkst. 14.00 konkursa “FIZMIX Eksperiments” fināla ietvaros norisināsies Latvijas Fizikas diena, kuras tiešraidi FIZMIX Facebook lapā būs iespējams vērot ikvienam interesentam. Pasākumā tiks runāts par nākotnes enerģiju, rādīti elpu aizraujoši eksperimenti un pārbaudītas zināšanas skatītāju viktorīnā. Latvijas Fizikas dienas izskaņā tiks noskaidroti un apbalvoti konkursa “FIZMIX Eksperiments” uzvarētāji.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.