Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

No “Cerību kausa” sacensībām atgriežas Liepājas sporta vingrotājas

Ventspilī aizvadītas Latvijas Vingrošanas federācijas rīkotās Latvijas Republikas meistarsacīkstes sporta vingrošanā “Cerību kauss” meitenēm. Sacensībās izvēles programma daudzcīņā sportistēm no 2010. līdz 2013. dzimšanas gadam. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja 13 audzēknes un trenere Irina Daņilova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Cerību kausā” Liepājas Kompleksās sporta skolas komanda ierindojās 4. vietā. Individuāli labākie rezultāti: 2013. dzimšanas gada vingrotājai Darjai Novikovai 2. vieta, bet Alisei Kozlovskai 3. vieta. 2012. dzimšanas gada sportistei Līgai Jarutei 5.vieta, 2010. dzimšanas gada grupā Aļijanai Guļņevai 2. vieta, Robertai Lobanovai pirmais rezultāts vingrojumos uz līdztekām un baļķa, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksā sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Vingrotāju trenere Irina Daņilova atzinīgi novērtē jauno sportistu startus: “Ja ņem vērā, ka pārsvarā visas meitenes izbraukumā uzstājās pirmo reizi, tā ir pirmā pieredze un tā ir laba. Jāpiezīmē, ka kopvērtējumā no trešās vietas mēs atpalikām tikai par 0,35 punktiem, tas ir ļoti maz, varējām būt trešie.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.