Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

No maija būs izmaiņas Liepājas sabiedriskā transporta maršrutos

Foto – Uldis Dobelis

No 1. maija Liepājā 8. un 12. maršruta autobusi sāks kursēt pēc vasaras kustības saraksta, savukārt no rītdienas darba dienās atsāks kursēt 23. maršruta autobusi, aģentūru LETA informēja pašvaldības aģentūrā “Liepājas sabiedriskais transports”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākoties aktīvākai dārza darbu sezonai, jau tradicionāli atsevišķi 12. maršruta “Pulkveža Brieža iela – Slimnīca” reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai. Reisi plkst.8.40, 13.15 un 15.55 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināti līdz pilsētas ziemeļu robežai.

Uzņēmumā informē, ka no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reisi tiks veikti plkst.9., 13.35 un 16.15. No pieturas “Slimnīca” atiešanas laiki nemainās. Uzņēmumā atgādina, ka 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

  1. maršruta “Līva – Šķēde” autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi plkst. 7.30 un 19.30 no pieturas “Līva” un plkst. 8.15 un 20.15 no d/b “Šķēde”. Papildu reisi tiks veikti gan darba dienās, gan brīvdienās.

Savukārt no 2.maija darba dienās atsāks kursēt 23. maršruta “O. Kalpaka tilts – Pētertirgus” autobusi. Atgādinām, ka no aprīļa vidus atsākta arī 1. maršruta “Pulkveža Brieža iela – Lauku iela” reisu izpilde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumā informēja, ka atjaunotie sabiedriskā transporta kustības saraksti minētajiem maršrutiem pieturvietās tiks izvietoti pakāpeniski.

Valsts svētku dienā, 4.maijā, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, bet pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” biļešu kase Peldu ielā 5 3.maijā strādās līdz plkst.16.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.