Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Norisināsies Liepājas krastu mačs basketbolā

Nedaudz vairāk kā pēc viena mēneša, 24.septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā jau trešo pgadu pēc kārtas norisināsies savs krastu mačs basketbolā, kurā sacentīsies “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” basketbola komandas. Pirmajos divos mačos uzvaras ir izcīnījuši abi krasti, līdz ar to trešā tikšanās reize solās būt ļoti intriģējoša.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda veida pasākums Liepājā norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas un tajās kopumā piedalīsies vismaz 20 dažādu nozaru komandas gan no Vecliepājas, gan Jaunliepājas. Atgādinām, ka pirmajos divos gados krastu mačs klātienē pulcēja 16 komandas un kopumā tika aizvadītas 8 basketbola spēles. Laukumā spēkiem mērojās tādas komandas kā HK “Liepāja”, FK “Liepāja”, FK “Kurši”, “Liepājas volejbola izlase”, “LSEZ”, “Jūras spēki”, “Liepājas policija”, “Liepājas cietums”, ugunsdzēsēji, mediķi, amatieru izlase, profesionāļu komanda BK “Liepāja”, Liepājas Olimpiskā centra komanda, aktieri, uzņēmēji, pašvaldības komanda, kā arī mūziķu un mediju basketbola komandas, portālu “ReKurZeme” informē sacensību pārstāvis Dāvis Plūme.

Atgādinām, ka pirmajā krastu mačā emocijām bagātā spēlē tikai tās izskaņā par uzvarētājiem kļuva ”Jaunliepājas” basketbolisti, kuri ar rezultātu 270:264 pārspēja “Vecliepājas” komandu. Savukārt ne mazāk spraigi notikumi risinājās arī iepriekšējā gadā, kad “Vecliepājas” komandai izdevās revanšēties ar rezultātu 280:272, tādējādi sērijā panākot līdzsvaru 1:1.

Šogad dalībnieku pulku plānots papildināt arī ar citu nozaru speciālistiem, taču precīzāka informācija tiks publicēta tuvākajā laikā. Informējam, ka uzvarētājs tiks noskaidrots tikai pēc pēdējās spēles, kad būs nospēlējušas visas komandas, jo tiks skaitīts kopējais rezultāts starp “Jaunliepājas” un “Vecliepājas” komandām.
Kā uzsver pasākuma organizators Mārtiņš Kozlovskis: “Pasākumā būs iespējams vienkopus redzēt krāšnu buķeti un līdzjutējiem būs iespējams klātienē atbalstīt ļoti labi zināmas Liepājas personības. Manuprāt šis pasākums mūsu pilsētā ir kļuvis jau par patīkamu tradīciju, kurā basketbols kā sporta veids kopumā sapulcina dažādāko nozaru speciālistus.”

Pasākuma sākums 24.septembrī plānojas ap pulksten 12:00 un noslēdzošās spēles sākums paredzēts ap pulksten 22:00. Spēļu pārtraukumos norisināsies dažādi konkursi un precīzs spēļu kalendārs tiks publicēts tuvākajā laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.