Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Notiks dabas lieguma “Ķirbas purvs” dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana

Ceturtdien, 16. decembrī, pulksten 17 notiks tiešsaistes sanāksme īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, dabas lieguma “Ķirbas purvs” dabas aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana, liecina informācija Dienvidkurzemes novada pašvaldības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānu Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) uzdevumā izstrādā SIA “Vides konsultāciju birojs”. Dalībai sanāksmē jāreģistrējas iepriekš, rakstot uz e-pastu “birojs@vkb.lv”. Uz šo e-pastu var sūtīt arī jautājumus un priekšlikumus izskatīšanai sanāksmē.

Izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus par sagatavoto plāna projektu varēs sanāksmes laikā vai rakstiski līdz 22.decembrim, adresējot tos plāna izstrādātājiem.

Plāna izstrāde tiek veikta dabas skaitīšanas jeb Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Priekšnosacījumu izveide labākai bioloģiskās daudzveidības saglabāšanai un ekosistēmu aizsardzībai Latvijā” īstenošanas gaitā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tīmekļvietnēs “www.vkb.lv” un “www.daba.gov.lv” ir pieejams dabas aizsardzības plāna projekts, videoprezentācija un citi informatīvie materiāli, kas iepazīstinās ar dabas lieguma izveidošanas mērķiem, dabas vērtībām, apsaimniekošanas mērķiem un plānotajiem pasākumiem.

Ar dabas aizsardzības plānu klātienē būs iespējams iepazīties Rucavas pagasta bibliotēkā.

Organizatori aicina iedzīvotājus, zemju īpašniekus, uzņēmējus un ikvienu interesentu iepazīties ar plānu un piedalīties sabiedriskās apspriešanas sanāksmē, lai saņemtu aktuālo informāciju un savlaicīgi paustu konstruktīvu viedokli par plānoto teritorijas apsaimniekošanu un izmantošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.