Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Novembra svētkos Goda ģimenes reģionālajos autobusos un vilcienos brauc bez maksas

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, un Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā, 18. novembrī, visi “Goda ģimene” apliecības īpašnieki var braukt reģionālajos autobusos un arī vilcienā bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katram pasažierim ir jāuzrāda sava “Goda ģimene” apliecība kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai skolēna / studenta apliecību. ATD atgādina, ka norādītajiem dokumentiem jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī brauciena laikā, portālu “ReKurZeme” informē “Autotransporta direkcijas” sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinberga.

Informācija par bezmaksas braukšanas biļešu saņemšanu vilcienā pieejama AS “Pasažieru vilciens” informatīvajos kanālos.

Bezmaksas braucieni reģionālajā sabiedriskajā transportā “Goda ģimene” karšu īpašniekiem ir valsts svētkos trīs reizes gadā – 4. maijā, 11. un 18. novembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apliecību “Goda ģimene” izsniedz Sabiedrības integrācijas fonds daudzbērnu ģimenēm (kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību) un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti (vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte).

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.