Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Novērsts uzbrukums “Centrālās laboratorijas” tīmekļa vietnei

Publicitātes foto.

Pirmdien, 17. janvārī, novērsts uzbrukums “Centrālās laboratorijas” tīmekļa vietnei. „Centrālā laboratorija” atvainojas iedzīvotājiem par īslaicīgajiem mājas lapas darbības traucējumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šorīt tika konstatēts mēģinājums mērķtiecīgi pārslogot „Centrālās laboratorijas” sistēmas, kas radīja īslaicīgas piekļuves problēmas mājas lapas informācijai un pieraksta iespējām tīmekļa vietnē. Sakarā ar uzbrukumu, veidojās pārslodze zvanu centrā. Uzbrukums ir operatīvi novērsts un „Centrālā laboratorija” atvainojas par īslaicīgajām neērtībām saviem klientiem. Lietotāju dati nav skarti, „Centrālā laboratorija” ievēro stingras drošības procedūras, sadarbojas ar drošības iestādēm.

„Centrālā laboratorijas” ir viens no lielākajiem SARS-CoV-2 paraugu testu veicējiem Latvijā un tās kapacitāte pašlaik ļauj veikt 15 000 SARS-CoV-2 paraugu testēšanu dienā. Pieprasījums pēc testiem ir augsts, šajā periodā tiek veikti vairāk nekā 5 000 testu dienā. Zvanu centra kapacitāte tiek papildināta. Medicīnas personāla (medicīnas māsu) trūkums var radīt šķēršļus sasniegt lielāku ikdienā veikto testu apjomu, jo arī medicīnas personāls slimo.

„Centrālā laboratorija” ņem bioloģisko materiālu Covid-19 testiem vairāk nekā 30 paraugu paņemšanas punktos visā Latvijā, veic paraugu paņemšanu mājas vizītēs, kā arī pieņem dažādu citu laboratorisko analīžu paraugus vairāk nekā 60 filiālēs visā Latvijā. Laboratorijā strādā vairāk nekā 450 darbinieku.

Uzņēmuma darbība novērtēta, valdes priekšsēdētājai Stellai Lapiņai piešķirot LR Ministru kabineta balvu par ieguldījumu veselības aprūpes nozares attīstībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.