Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

NVA Karjeras nedēļā aicina iesaistīties gan darba meklētājus, gan darba devējus un nodarbinātos

Šodien sākas Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotā Karjeras nedēļa “Pilnveido prasmes, ieguldi nākotnē!”, kuras laikā norisināsies pasākumi ne vien darba meklētājiem, bet šogad arī darba devējiem un nodarbinātajiem, aģentūru LETA informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Karjeras nedēļas programmā būs gan NVA karjeras konsultantu meistarklases darba meklēšanas un karjeras plānošanas jautājumos, gan tiešsaistes semināri par darba tirgus pieprasījuma prognozēšanu, par NVA darba devējiem piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem un par iespēju nodarbinātajiem ar NVA atbalstu apgūt jaunas prasmes. Tāpat paredzētas tikšanās par darba un karjeras iespējām informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, medicīnas un inženierzinātņu jomās, kā arī valsts pārvaldē.

Piedalīties NVA Karjeras nedēļas pasākumos var ikviens interesents. Lai pieteiktos dalībai, NVA tīmekļvietnes sadaļā “Karjeras nedēļa 2023” ir jāizvēlas interesējošā aktivitāte un jāaizpilda pieteikuma anketa.

Savukārt darba meklētājiem vai tiem, kas domā par savu profesionālo nākotni, NVA iesaka pieteikties un apmeklēt tiešsaistes pasākumus ar dažādu tautsaimniecības nozaru darba devējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikšanās laikā ar Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledžas pārstāvi varēs uzzināt par iespēju apgūt māsas palīga profesiju, ko Latvijas Universitātes Rīgas medicīnas koledžā organizē NVA pēc Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pieprasījuma, par iespējām apgūt ārstniecības iestādēs pieprasītās ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesijas.

Viena no perspektīvākajām darba tirgū ir inženierzinātņu nozare, atzīmē NVA, tiek prognozēts, ka šajā nozarē darbaspēka pieprasījums būs augošs tuvākajos 10 gados. NVA Karjeras nedēļas laikā būs iespēja vairāk uzzināt par uzņēmumu “Aerones engineering”, kas strādā vēja turbīnu lāpstiņu inspekciju un apkopes robotikas jomā, un karjeras iespējām tajā. Uzņēmumā šobrīd ir 15 vakances dažādu līmeņu un profesiju darbiniekiem.

NVA norāda, ka šobrīd ikviena cilvēka dzīvē drošības un aizsardzības jēdziens ir ieguvis īpašu nozīmi. Tādēļ, ja ir interese par valsts aizsardzība un drošība un ja ir vēlme karjeru saistīt ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts policiju vai Ieslodzījuma vietu pārvaldi, NVA aicina pieteikties un piedalīties tiešsaistes pasākumā par darba un karjeras iespējām valsts pārvaldes struktūrās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt darba devēji aicināti uz tikšanos ar NVA ekspertiem, kuri informēs par NVA atbalstu vajadzīgo darbinieku piesaistē un apmācībā, NVA rīkotajām atlasēm un tikšanās iespējām ar darba meklētājiem gan klātienē, gan tiešsaistē, izskaidros NVA CV un vakanču portāla “cvvp.nva.gov.lv” funkcionalitāti, patstāvīgi reģistrējot vakances un meklējot atbilstošus darbiniekus.

NVA filiāles visā Latvijā rīkos arī klātienes seminārus gan darba devējiem un nodarbinātajiem, gan darba meklētājiem par NVA atbalstu personāla piesaistē, mācību iespējām, darba tirgus prognozēm, darba meklēšanas metodēm un savas karjeras vadību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.