Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Orientēsies Liepājas Olimpiskajā centrā

Sestdien, 15. oktobrī, Liepājā atgriezīsies telpu orientēšanās sacensības, kas šoreiz notiks Liepājas Olimpiskā centra telpās, Brīvības ielā 39.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Telpu orientēšanās ir piemērota dažādām vecuma grupām, kā arī ģimenēm ar bērniem. Dalība ir bez maksas, portālu “ReKurZeme” informē sacensību galvenais tiesnesis Matīss Ratnieks.

Šoreiz iepazīsim Liepājas Olimpisko centru pavisam savādākā formātā – pēc kartes orientējoties pa ēkas stāviem, telpām un gaiteņiem. Telpu orientēšanās pamatprincips ir pēc ēkas plāna atrast ceļu no viena kontrolpunkta uz otru. Kontrolpunkti atrodas dažādās ēkas vietās un stāvos un tie jāapmeklē noteiktā secībā (izņemot Open distanci).
Vērtēšana notiks sešās meistarības un vecuma grupās, kurās jāveic divas distances. Katrā meistarības grupā tiks apbalvoti pirmo trīs labāko rezultātu ieguvēji, kuriem abu distanču rezultātā būs vismazākā summa.

Vienkāršāka distance ir izveidota “Open” grupa, kurā dalībnieki bez vecuma ierobežojuma var apmeklēt kontrolpunktus brīvā secībā, kopā savācot vismaz piecus kontrolpunktus. Šī distance arī ir vispiemērotākā ģimenēm, jo var pielāgot kontrolpunktu apmeklēšanas secību un skaitu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai orientēšanās būtu aizraujošāka un sarežģītāka, sacensību telpās ar norobežojošām lentām būs veidotas barjeras un labirinti, bet pāri lentām lēkt/kāpt ir aizliegts. Tāpat jābūt uzmanīgiem, dodoties pa kāpnēm un telpu stūros, lai izvairītos no sadursmēm starp dalībniekiem. Aicinām ņemt līdzi ērtus maiņas apavus.

Sacensību programma:
• No 11.00 reģistrācija sacensību centrā, plkst. 11.30 bezmaksas apmācības un telpu orientēšanās pamatprincipu izskaidrošana,
• Plkst. 11.45–14.00 Starts brīvā kārtībā, ar finišu ne vēlāk kā plkst. 14.30,
• 14.40 Apbalvošana.

Pieteikšanās sacensībām līdz 12. oktobra plkst. 12.00 elektroniski: www.lof.lv/pieteikumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.