Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pagarina eksperimentālos reisus maršrutā uz Vaiņodi un Priekuli

Foto – Uldis Dobelis

Ņemot vērā, ka ārkārtējās situācijas laikā pasažieru pārvietošanās paradumi ir mainījušies, eksperimentālie reisi maršrutā Nr.7958 Rīga–Vaiņode–Priekule un Nr.5350 Liepāja–Priekule–Vaiņode tiks pagarināti līdz 17. aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maršrutā Nr.7958 Rīga–Vaiņode–Priekule tiks pagarināts eksperimentālā reisa termiņš par diviem mēnešiem. Arī turpmāk reiss, kas Rīgā no pirmdienas līdz sestdienai tiek uzsākts plkst.16.45, tiks izpildīts līdz Liepājas autoostai (pirms eksperimenta laika autobuss brauca līdz pieturai Priekule). Oktobrī līdz Liepājas autoostai brauca divi pasažieri, novembrī – 15, bet decembrī – 33. Ņemot vērā, ka reisā pasažieru skaits palielinās arī ārkārtējās situācijas laikā, tika pieņemts lēmums par tā pagarināšanu līdz 17. aprīlim, portālu “ReKurZeme” informē VSIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Eksperimentālo reisu termiņš līdz 17. aprīlim tiks pagarināts arī maršrutā Nr.5350 Liepāja–Priekule–Vaiņode. Reiss sestdienās Liepājas autoostā arī turpmāk tiks uzsākts plkst.7.00, un autobuss brauks maršrutā Liepāja–Vaiņode–Internātskola–Liepāja. Oktobrī šai reisā brauca 47 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa 13 pasažieri, novembrī – 104 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa 13, bet decembrī brauca 88 pasažieri, no kuriem pieturā Internātskola izkāpa septiņi pasažieri. Svētdienās reiss tiks izpildīts kā ierasts: autobuss no Liepājas autoostas izbrauks plkst.7.00 un no pieturas Vaiņode – plkst.8.15.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.