Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Palīdzēsim! Untenbergu ģimenei Dienvidkurzemes novadā uguns paņēma visu iedzīvi

Foto – facebook.com/aizputesparvalde

Dienvidkurzemes novada Aizputes pagastā 9. decembra vakarā māte ar dēlu, Aina un Aldis Untenbergi, ugunsnelaimē zaudēja savu māju “Viļņi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uguns paņēma visu – apģērbu, dokumentus (pases, bankas konta informācija) un visu iedzīvi, palika tik, cik pašiem, bēgot no uguns, bija mugurā. Šobrīd apģērbs, apavi un citas saimniecībai nepieciešamas lietas ir jau saziedotas, ir atrasta pagaidu mājvieta un arī dokumenti tuvākajā laikā būs nokārtoti, bet ir nepieciešams finansiāls atbalsts. Ainai drīzumā gaidāma nopietna acu operācija, ir nepieciešamas finanses medikamentu iegādei un, protams, ir nepieciešama mājvieta, kur plāns ir iegādāties treilera vagoniņu, lai vasaras laikā ir kur apmesties, līdz stabilas mājvietas atrašanai, informē Aizputes pilsētas pārvalde.

Ikviens var palīdzēt nelaimē nonākušajai Untenbergu ģimenei, ziedojot:
Konta nr.: LV84UNLA0050004196723
Aldis Untenbergs

Var sazināties ar Artūru (28831753), kurš šajā brīdi ir vislielākais atbalsts un palīgs Ainai un Aldim, lai noskaidrotu, kā vēl vari palīdzēt!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Untenbergu ģimene saka paldies atsaucīgajiem cilvēkiem, kas jau saziedojuši nepieciešamās lietas un paldies Dienvidkurzemes novada Sociālajam dienestam.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka ceturtdien, 9. decembrī, pulksten 19.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Dienvidkurzemes novada Aizputes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā.

Notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu mūra ēka pilnā 150 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji nosargāja ēkas koka piebūvi 40 kvadrātmetru platībā, portālu “ReKurZeme” informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki.

Pulksten 22.54 ugunsgrēks lokalizēts, bet naktī pulksten 1.23 likvidēts. Notikuma vietā strādāja septiņi ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot rīs autocisternas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.