Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Par Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” vadītāju apstiprina Kristianu Cetrovsku

Publicitātes foto

Par Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” vadītāju šodien Liepājas domes deputāti apstiprināja Kristianu Cetrovsku, aģentūru LETA informēja Liepājas Izglītības pārvaldes vadītājas palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss uz “Dzintariņš” vadītāja amatu izsludināts šā gada 4.janvārī. Tam pieteicās četri pretendenti, kurus vērtēja komisija, kurā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki. Cetrovska ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar to tika atzīta par piemērotāko kandidatūru apstiprināšanai amatā domes sēdē.

Cetrovskai ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze izglītības nozarē, strādājot vairākās izglītības iestādēs gan kā pedagogam pirmsskolā, gan vispārizglītojošā skolā, tāpat strādājot kā izglītības iestādes vadītājai. Pozitīvi vērtējama pieredze projektu vadībā, nometņu organizēšanā un vadībā, prasme strādāt komandā, sadarboties ar kolēģiem, audzēkņiem un viņu vecākiem.

Meļķe norāda, ka viņa Liepājas Universitātē ir ieguvusi augstāko izglītību pedagoģijā un viņai ir pirmsskolas skolotāja un pamatizglītības skolotāja kvalifikācija, kā arī profesionālais maģistra grāds izglītībā. Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares kursus un seminārus.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Dzintariņš” atrodas Dzintara ielā 90, to apmeklē 221 bērns vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.