Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Parakstīs jaunā Liepājas cietuma projektēšanas, autoruzraudzības un būvdarbu līgumu

Otrdien pulksten 15 Tieslietu ministrijā tiks parakstīts jaunā Liepājas cietuma projektēšanas, autoruzraudzības un būvdarbu līgums, aģentūru LETA informēja Tieslietu ministrijas (TM) Komunikācijas departamenta vadītāja Ilze Leimane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līgumu parakstīs SIA “Tiesu namu aģentūra” un iepirkuma uzvarētāja SIA “Citrus Solutions”.

Līguma parakstīšanas preses konferencē mediji tiks informēti par līguma parakstīšanu un citiem jautājumiem, kas saistīti ar jaunā Liepājas cietuma kompleksa būvniecības projekta sākšanu.

Valdība 18.oktobrī atļāva TM uzņemties jauna cietuma būvniecībai nepieciešamās valsts budžeta ilgtermiņa saistības, nosakot šim mērķim kopējo finansējumu uz četriem gadiem ne vairāk kā 175 643 319 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirms tam, 26.septembrī, iepirkuma komisija atzina SIA “Citrus Solutions” par uzvarētāju iepirkumā. Līgums tiks noslēgts par 125 874 569,87 eiro neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Kā iepriekš uzsvēra TM, jaunais Liepājas cietums ļaus uzsākt jaunas sodu izpildes sistēmas ieviešanu, pilnveidojot ieslodzīto resocializācijas procesu.

Kā liecina informācija portālā “Firmas.lv”, uzņēmums “Citrus Solutions” dibināts 2005.gadā, un tā pamatkapitāls ir 5 070 999 eiro. Uzņēmums 2020.gadā apgrozīja 23,7 miljonus eiro, savukārt gadu noslēdza ar peļņu aptuveni miljona eiro apmērā. “Citrus Solutions” ir tehnoloģiju kompānija SIA “Tet” grupas uzņēmums.

Uzņēmumu “UPB” dibināts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 15 720 304 eiro. Latvijas būvniecības un industriālais koncern “UPB” patiesie labuma guvēji ir Uldis Pīlēns, Māris Mors un Madara More. “UPB” koncerna apgrozījums 2020.gadā bija 237 miljoni eiro, bet peļņa – 13,3 miljoni eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.