Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina liepājniekus piedalīties nākamā gada pilsētas kalendāra tapšanā

Pašvaldība aicina liepājniekus piedalīties nākamā gada pilsētas kalendāra tapšanā, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka Liepāja ieguvusi Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu un, lai veicinātu sabiedrībā lielāku izpratni par Eiropas pamatmērķiem, nākamā gada pilsētas kalendārs būs veltīts 12 Eiropas vērtībām.

Lazdāne skaidro, ka viena no Eiropas vērtībām ir sabiedrības līdzdalība, tādēļ ir būtiski ne tikai runāt par vērtībām, bet tās arī pielietot. Liepāja katru gadu veido īpašu pilsētas kalendāru, pie kura strādā kopā ar labākajiem speciālistiem. Šogad pašvaldība aicina liepājniekus līdzdarboties un palīdzēt kopā veidot 2023.gada kalendāru. Šī ir lieliska iespēja caur personisko prizmu palīdzēt sabiedrību iepazīstināt ar Eiropas pamatvērtībām, piebilst Lazdāne.

Ikviens aicināts aizpildīt anketu, kurā lūgts izvēlēties un pastāstīt, kuras ir katram sev tuvākās Eiropas vērtības, kā tās tiek izprastas un aicinājums pavisam īsi pastāstīt, cik nozīmīgas un kāpēc tās katram ir.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

12 Eiropas vērtības ir miers, labklājība, brīvība, ilgtspējīga attīstība, vides aizsardzība, zinātnes un tehnoloģiju progress, sabiedrība pret diskrimināciju, sociālais taisnīgums, kultūra un valoda, bērnu tiesību aizsardzība, līdztiesība un vienlīdzība, drošība.

Pēc anketu apkopošanas kalendāra veidotāju komanda izvērtēs sniegtās atbildes un izvēlēsies vairākus liepājniekus dalībai kalendāra tapšanā.

Foto – Edgars Pohevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.