Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pateicas par Lietuvas ceļotāja izglābšanu Dienvidkurzemes novadā

Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijas priekšniece Ieva Ilstere teica sirsnīgu paldies Pašvaldības policijas Aizputes iecirkņa darbiniekam Gatim Bartuševicam. Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Ceturtdien, 6. janvārī, Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijas priekšniece Ieva Ilstere teica sirsnīgu paldies Pašvaldības policijas Aizputes iecirkņa darbiniekam Gatim Bartuševicam un pāvilostniekam Ģirtam Vagotiņam-Vagulim par cilvēka glābšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. decembrī, pateicoties abu vīriešu operatīvajai rīcībai un sadarbībai, tika izglābts Lietuvas pilsonis Mariuss P., kurš bija nolēmis doties pārgājienā gar jūras krastu maršrutā Liepāja – Ventspils. Aptuveni astoņus kilometrus no Pāvilostas ceļotājs iekritis Rudupītē un nespēja saviem spēkiem vairs izkļūt drošībā. Vīrietis apjukumā piezvanījis draugam Viļņā, kurš savukārt sazvanīja Dienvidkurzemes novada pašvaldības policiju un pastāstījis par notikušo G. Bartuševicam. Tikmēr Pāvilostā pārsalušajam viesim palīdzēja Ģirts Vagotiņš-Vagulis.

Sazinoties ceturtdien ar Mariusu Viļņā, pašvaldība noskaidroja, ka vīrietim klājas labi. Pāvilostā viņš bijis pirmoreiz un ir ļoti pateicīgs par latviešu viesmīlīgo attieksmi, palīdzot grūtā brīdī.

Ceturtdien Dienvidkurzemes novada Pašvaldības policijas priekšniece Ieva Ilstere klātienē pateicās G. Bartuševicam, bet Ģ. Vagotiņš-Vagulis nevarēja ierasties Grobiņā, tāpēc viņš savu pateicību saņems Pāvilostā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.