Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pāvilosta svinēs pilsētas svētkus

Pāvilostas pilsētas svētku laikā notiks velo-moto-auto parāde. Foto – facebook.com/Dienvidkurzemeskultura

Sestdien, 21. maijā, visas dienas garumā tiks svinēti Pāvilostas pilsētas svētki “Pāvilostai 143”. Pasākuma programmā būs gan velo-moto-auto parāde, gan grupas “Piemare” jubilejas koncerts un Zaļumballe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku programmā ir notikušas izmaiņas – ekskursija un izbraukumi pa jūru ar burinieku “Libava” no pulksten 11 līdz 19 ostā nenotiks, bet tā vietā pie Pāvilostas tūrisma informācijas centra (Dzintaru iela 2) no pulksten 10 līdz 17 “Activepark” atrakcijas: Orbitron 3 dimensiju šūpoles un Drifta kartinga trase (par samaksu), informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

No pulksten 9 tirgus laukumā sāksies amatnieku, mājražotāju, rokdarbnieku un stādu tirdziņš. No pulksten 10 līdz 12 būs kapelas “Luste” koncerts.

Pāvilostas stadionā no pulksten 11 notiks pilsētas svētku ceļojošā kausa izcīņa minifutbolā un strītbolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Upesmuižas parka estrādes līdz tūrisma informācijas centram Dzintaru ielā 2 notiks velo-moto-auto parāde. Tā sāksies pulksten 13. Pulcēšanās Upesmuižas parkā. Pulksten 13.30 pie Tūrisma informācijas centra ekstrēmo velo komandas šovs “Greentrials Bike Tour”.

Pulksten 13.30 Pāvilostas novadpētniecības muzejā būs tikšanās ar mākslinieku Zigmundu Vilni.

Upesmuižas parka estrādē pulksten 17 būs Pāvilostas grupas “Piemare” 40 gadu jubilejas koncerts kopā ar Tāli Marhilēviču un Edgaru Jāni Kārkliņu. PUlksten 21 sāksies Zaļumballe kopā ar grupām “4KW”, “Piemare” un “Exbend”. Ieeja koncertā un ballē – brīva.

Pāvilostas pilsētas svētki turpināsies arī svētdien, 22. maijā, kad pulksten 14 Pāvilostas baptistu baznīcā notiks svētku ekumēniskais aizlūguma dievkalpojums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.