Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pāvilostas 145 gadu jubilejas svinībās būs koncerti un moto-velo parāde

Sestdien, 18. maijā, visas dienas garumā Baltijas jūras piekrastes pērle Pāvilosta ar plašu svētku programmu atzīmēs pilsētas 145. jubileju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku diena iesāksies pulksten 9.00 ar muzikālu pilsētas modināšanu un svētku tirdziņu visas dienas garumā. Svētku programmā arī koncerti ar grupām “4KW” un “Piemare”, sporta sacensības, izstādes atklāšana, auto-moto-velo parāde, pārgājienu seriāls “EJAM VISI! Pāvilostā” un citas aktivitātes dažādiem vecumiem un gaumēm. Savu vizīti svētkos ir pieteicis barons Otto Lilienfelds, ar kuru kopā būs iespēja baudīt svētku gardumus, bet pulksten 13.20 uz lielā ekrāna varēs sekot līdzi Latvijas izlases hokeja spēlei Latvija – Zviedrija, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Savukārt pulksten 14.00 Pāvilostas kultūras namā norisināsies Liepājas apriņķa vokālo ansambļu kopkoncerts, kurā uzstāsies 12 kolektīvi no Dienvidkurzemes novada un Liepājas pilsētas. Koncertā uzstāsies Lieģu KN jauktais vokālais ansamblis “Tonuss”, Liepājas TMKC jauktais vokālais ansamblis “Šokolāde”, Pāvilostas KN sieviešu vokālais ansamblis, kultūras biedrības “Pīlādžogas” vokālā apvienība “Sol mažors”, Gaviezes KN jauktais vokālais ansamblis, Rucavas sieviešu ansamblis , Medzes KN sieviešu vokālais ansamblis, Cīravas sieviešu vokālais ansamblis, Kalvenes jauktais vokālais ansamblis “Kalve”, Vaiņodes vokālais ansamblis “Savs stils”, Aizputes vīru ansamblis “Kurši” un Liepājas TMKC vīru vokālais ansamblis “Dziedonis”. Pasākuma Goda viesi – Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada koru virsdiriģente Ilze Valce un Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģents Ints Teterovskis.
 
“Šie svētki atspoguļo Pāvilostas kopienas dzīvesprieku, kultūru un tradīcijas. Svētku laikā iedzīvotāji un viesi tiekas, lai kopā baudītu dažādas izklaides, aktivitātes un tā ir arī lieliska iespēja iepazīt mūsu pilsētas vēsturi un kultūru, dzīvību un enerģiju,” piedalīties svētkos aicina svētku organizatori.

Dienas noslēgumā pulksten 22.00 Upesmuižas parka estrādē svētku zaļumballe ar grupu “Lustīgais blumīzers”.

Ieeja visos bez maksas!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.