Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Paziņo, kad Liepājā aizvērs vakcinācijas pret Covid-19 centrus

Foto – Pexels.com

Mazinoties pieprasījumam pēc Covid-19 vakcinācijas pakalpojuma saņemšanas, vakcinācijas procesā tiks ieviestas vairākas izmaiņas – turpināsies vakcinācija ģimenes ārstu praksēs, mājas un izbraukuma vakcinācija, savukārt vakcinācijas centri un vakcinācijas punkti lielveikalos gan novados, gan galvaspilsētā pakāpeniski noslēgs savu darbību, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc nodaļā paustā, lēmums par katra vakcinācijas punkta darbības izmaiņām balstīts vakcinācijas aktivitātes analīzē un racionālā resursa plānošanā.

Vakcinācijas projekta vadītāja Eva Juhņēviča informē, ka dažādu apstākļu dēļ pēdējo nedēļu laikā manāmi samazinājusies iedzīvotāju interese par vakcināciju pret Covid-19. Taču aizvien plānots turpināt mājas vakcināciju senioriem vecumā virs 70 gadiem, kā arī cilvēkiem, kuri medicīnisku iemeslu dēļ nevar pamest savu dzīvesvietu.

Paredzēts, ka turpināsies izbraukuma vakcinācija ciešā sadarbībā ar pašvaldībām, kā arī vakcinācijas process turpināsies gan ģimenes ārstu praksēs, gan ārstniecības iestādes. Vienlaikus plānots drīzumā sākt vakcinācijas procesu arī divos aptieku tīklos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakcinācijas punkts Valmieras Kultūras centrā aizvērsies pēc 20.februāra, Balvu kultūras un atpūtas kompleksā – pēc 26.februāra, Daugavpils Olimpiskajā centrā – pēc 28.februāra, Jēkabpils Sporta centrā – pēc 28.februāra, Salaspils sporta namā – pēc 17.februāra, Bauskas vakcinācijas punkts – pēc 15.februāra, Liepājas Latviešu biedrības namā – pēc 28.februāra, Olaines Kultūras namā – pēc 12.februāra, Aizkraukles 1.vidusskolas stadiona ēkā – pēc 19.februāra, Līvānu kultūras centrā – pēc 12.februāra, savukārt Vakcinācijas centri Rīgā – “ATTA” un Ķipsalā – darbību noslēgs 15.februārī.

Vakcinācijas centrs Liepājas tirdzniecības centrā “Lielie logi” būs slēgts pēc 15.februāra, tirdzniecības centrā “Ogres Prestižs” – pēc 15.februāra, Liepājas tirdzniecības centrā “XL SALA” – pēc 22.februāra, tirdzniecības centrā “Dole” – pēc 21.februāra, tirdzniecības centrā “SĀGA” – pēc 21.februāra, tirdzniecības centrā “Dole” – pēc 21.februāra, tirdzniecības centrā “SĀGA” – pēc 21.februāra, tirdzniecības centrā “Galleria Riga” – pēc 21.februāra.

Vēl virkne centru tiks aizvērti pēc 26.februāra. To vidū Daugavpils tirdzniecības centrs “Aveņu centrs”, “Maxima” Daugavpilī, Strādnieku ielā, punkts tirdzniecības centrā “Origo”, Imantas tirgū. Pēc 27.februāra tiks aizvērts vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Domina” un tirdzniecības centrā “Riga Plaza”. Savukārt pēc 28.februāra tiks aizvērts vakcinācijas punkts Cēsu tirdzniecības centrā “Solo” un tirdzniecības centrā “Galerija Centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc 5.marta tiks aizvērts vakcinācijas punkts tirdzniecības centrā “Alfa”, savukārt no 7.marta – tirdzniecības centrā “Akropole”.

Paredzēts, ka ilgāk darbosies vakcinācijas centri Madonā, Rēzeknē, Ventspilī, Talsos, Kuldīgā un Alūksnē. Arī Daugavpils “Ditton namā” vakcinācija turpināsies. “TOP Valdlauči” vakcinācija turpināsies “Veselības centra 4” filiālē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.