Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pēdējās nedēļās VVD sācis 90 administratīvā pārkāpuma procesus par neatļautu makšķerēšanu Buļļupē un Loču kanālā

Pēdējās trīs nedēļās Valsts vides dienests (VVD) sācis 90 administratīvā pārkāpuma procesus par neatļautu makšķerēšanu Buļļupē un Loču kanālā, aģentūru LETA informēja VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Aija Jalinska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VVD atgādina, ka visu maiju konkrētās ūdenstilpēs ir spēkā esošs makšķerēšanas liegums.

No 1.maija līdz 31.maijam aizliegts makšķerēt Buļļupē visā garumā, Daugavā no ietekas Rīgas jūras līcī sešu kilometru posmā augšup pret straumi līdz bijušajam augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, Loču kanālā visā garumā, Sarkandaugavā visā garumā. Tāpat aizliegts makšķerēt Aiviekstē no Vesetas (jaunās gultnes) grīvas augšup pret straumi līdz Aiviekstes HES aizsprostam.

Tāpat līdz 31.maijam turpinās makšķerēšanas liegums atsevišķās vietās Lielupē un tās baseinā, proti, Lielupē no Staļģenes tilta augšup pret straumi līdz Mūsas un Mēmeles satekai lejpus Bauskas pilsdrupām, Mēmelē no grīvas līdz gājēju tiltam Bauskā, Mūsā no grīvas līdz tiltam pie autosporta kompleksa, Slocenē (Pulkaine) starp Valguma ezeru un Kaņiera ezeru, Vecslocenē un Slocenē starp Slokas ezeru un Lielupi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumu vai licencētās makšķerēšanas noteikumu pārkāpumiem var tikt piemērots naudas sods no 15 līdz 350 eiro.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.