Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Piektdien Liepājā sāksies Ģimenes svētki

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs piektdien, 2. jūnijā, Jūrmalas parkā pie liepājnieku dēvētās “Vēja mātes” un 3. jūnijā koncertzālē “Lielais Dzintars” organizē pasākumu “Ģimenes svētki Liepājā” ar tematiku “Alise Brīnumzemē”, vēsta Liepājas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas dienas garumā, no plkst. 13.00 līdz 22.30, būs piepildīta programma:

No 13.00 līdz 16.00 paredzēta mūzikas sadaļa, kurā uz lielās skatuves koncertēs Liepājas Bērnu un jaunatnes centra vokālie, vokāli instrumentālie ansambļi, popgrupa, folkloras kopas, koris. Īpašais viesis Arturs Gruzdiņš, kas uz skatuves kāps kopā ar vokālo ansambli “Podziņas” un jauniešu kori “Reverberācija”.

No 16.00 līdz 17.00 ar krāšņiem un visai iespaidīgiem priekšnesumiem uz skatuves kāps mūsdienu deju dejotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 17.00 līdz 18.30 paredzēta tautas deju sadaļa. Vēlmi piedalīties pasākumā un dejot latviešu tautas dejas izteica gan Liepājas valstspilsētas, gan Dienvidkurzemes novada Grobiņas pilsētas tautas deju kolektīvi. Kopskaitā dejotgribētāju sanāca vairāki simti, tāpēc bija nepieciešams programmu tautas deju dejotājiem sastādīt divās daļās – gan uz lielās skatuves (17.00–18.30), gan organizēt ielu koncertu (16.00–17.30), kurš norisināsies skatuvei pretējā pusē.

Savukārt no 19.00 līdz 22.30 Jauniešu mājas 10 gadu jubilejas svinību ietvaros uz lielās skatuves norisināsies talantu konkurss “Open stage”, kas priecēs ar dažādiem interesantiem priekšnesumiem un citiem pārsteigumiem.

Paralēli pasākumā no plkst. 13.00 līdz 18.00 darbosies radošās darbnīcas, izstādes. Par pasākumā notiekošajām aktivitātēm un norises vietām 2. jūnijā informēs norādes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. jūnijā, Liepājā sabrauks gandrīz 800 mūsdienu deju dejotāju no Latvijas un Lietuvas, lai radītu un īstenotu skaistu ieceri mūsdienu deju festivālu “Deja laikā”.

Tā būs fantastiskām un neaizmirstamām emocijām piepildīta diena ik vienam dejotājam, skatītājam un Liepājas viesim. Svētku kulminācijā būs mūsdienu deju dejotāju Galā koncerts koncertzālē “Lielais dzintars” .

Festivālu organizē Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Pasākums notiks Ģimenes dienas ietvaros.

Festivāls sāksies ar svētku gājienu plkst. 11.00 no J. Čakstes laukuma, pa Alejas ielu, Peldu ielu, Jūrmalas parku līdz burtiem “LIEPĀJA” pludmalē. Svētku gājiena laikā no plkst. 11.00–11.20 šajā maršrutā būs satiksmes ierobežojumi.

11.30 – pludmalē pie burtiem “LIEPĀJA” notiks festivāla dalībnieku sveikšana;
12.00–14.30 – Ielas koncerts Jūrmalas parkā pie strūklakas;
13.30–16.30 – meistarklases laikmetīgā dejā;
18.00 – 21.00 – GALĀ koncerts koncertzālē “Lielais dzintars”
Informāciju sagatavoja
Liepājas bērnu un jaunatnes centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.