Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības “Dzēse” apgrozījums pērn samazinājās par 32,6%

Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība “Dzēse” pērn strādāja ar 2,180 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,6% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīvs cieta zaudējumus 1,083 miljonu apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina “Firmas.lv” publiskotā informācija.

Kooperatīva gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn samazinājās realizētā piena cena un biedru skaits.

Pagājušajā gadā “Dzēse” labiekārtoja remontdarbnīcas un autotransporta mazgātavu, kas dod iespēju rentablāk, kvalitatīvāk apkalpot kooperatība autoparku. Kooperatīvam 2023.gadā piederēja astoņas automašīnas un trīs piekabes. Kā norādīts vadības ziņojumā, darbnīcas ir aprīkotas ar modernām iekārtām remontdarbu veikšanai. Brīvas jaudas gadījumā remontdarbu pakalpojumi tiek sniegti kooperatīvu biedriem.

2022.gadā “Dzēse” strādāja ar 3,233 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 20,8% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kooperatīva peļņa bija 228 210 eiro pretstatā zaudējumiem gadu pirms tam.

“Dzēse” ir reģistrēts 1997.gadā. Kooperatīva galvenais uzdevums ir rūpēties par biedru saražotā piena savākšanu, transportēšanu un realizāciju uz pēc iespējas izdevīgākiem noteikumiem.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.