Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pirmais jaunā depo kapsulas iemūrēšanas pasākums notiks Priekulē

Piektdien, 20. maijā, pulksten 13 Priekulē (Galvenā iela 6) notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta jaunā Priekules depo kapsulas iemūrēšanas pasākums, kas ir vēsturiski nozīmīgs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta infrastruktūras un darba apstākļu uzlabošanā, kā arī sabiedrības drošības un civilās aizsardzības jomas stiprināšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā piedalīsies un klātesošos uzrunās Iekšlietu ministrijas vadība, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktore Ramona Innusa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, SIA “RERE Grupa” valdes priekšsēdētājs Guntis Āboltiņš-Āboliņš, kā arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Priedols, portālu “ReKurZeme” informē Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļa.

Informējam, ka pasākuma laikā klātesošajiem būs piedāvāta unikāla iespēja – virtuāli “izstaigāt” jauno depo ar 3D brillēm.

Iekšlietu ministrijas padotībā esošā Nodrošinājuma valsts aģentūra sadarbībā ar A/S “UPB” izstrādājusi tipveida Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo ēku projektus, uz kura pamata šobrīd SIA “RERE Grupa” veic būvdarbus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iekšlietu nozares budžeta prioritātes ir atlīdzība, izglītība, darba apstākļu uzlabošana un augstas kvalitātes pakalpojumi sabiedrībai. Iekšlietu nozares infrastruktūras attīstībai paredzēta jaunu VUGD depo būvniecība Kandavā, Saulkrastos, Rūjienā, Aizputē, Priekulē, Dagdā, Ilūkstē un Iecavā. Šajos centros vienuviet plānots izvietot gan ugunsdzēsības depo, gan Valsts policijas un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienības. Savukārt no Eiropas Savienības Atveseļošanas fonda līdzekļiem šādus centrus iecerēts uzbūvēt Liepājā, Daugavpilī, Madonā, Alūksnē, Līvānos, Salacgrīvā, Talsos, Tukumā, kā arī, iespējams, Viļānos un Alsungā.

Foto – VUGD

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.