Porziņģim 16 punkti “Wizards” zaudējumā; Bertānam trīs – “Mavericks” uzvarā

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē guva 16 punktus, taču viņa pārstāvētā komanda Vašingtonas “Wizards” piedzīvoja kārtējo zaudējumu, bet Dāvis Bertāns atzīmējās ar trim punktiem Dalasas “Mavericks” komandas uzvarā.

“Wizards” savā laukumā ar 109:127 (28:34, 24:39, 29:31, 28:23) piekāpās Denveras “Nuggets”, piedzīvojot jau piekto neveiksmi pēc kārtas, vēsta LETA.

Latviešu basketbolists spēlēja 23 minūtes un 12 sekundes, grozā raidot piecus no astoņiem divpunktu metieniem un sešus no deviņiem soda metieniem, taču garām mērķim aizmetot abus tālmetienus.

Liepājnieka rēķinā bija arī septiņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, trīs bloķēti metieni, divas kļūdas, trīs personīgās piezīmes un +/- rādītājs -19.

“Wizards” rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 19 punktiem bija Deni Avdija, bet viesu rindās 29 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Nikolas Jokiča kontā.

Citā mačā “Mavericks”, pateicoties Spensera Dinvidija precīzam pēdējo sekunžu tālmetienam, ar 113:111 (23:30, 35:31, 21:30, 34:20) viesos uzvarēja Bruklinas “Nets” komandu.

Bertāns laukumā pavadīja deviņas minūtes un 17 sekundes, grozā raidot vienīgo tālmetienu. Tāpat latvieša kontā arī viena personīgā piezīme un +/- rādītājs +6.

Dinvidijs uzvarētāju sastāva izcēlās ar 22 punktiem, bet rezultatīvākais ar 37 punktiem bija Luka Dončičs, kura kontā arī deviņas bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles.

“Nets” rindās 23 punktus guva Kevins Durents, bet 21 – Gorans Dragičs.

“Wizards” ar izcīnītām 29 uzvarām 68 spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā atrodas 11.vietā, bet “Mavericks” ar 43 panākumiem 69 cīņās ir piektie Rietumos.