Porziņģim 20 punkti un savainojums “Wizards” kārtējā zaudējumā

Kairijs Ērvings un Kristaps Porziņģis. Foto. AP. Scanpix

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācija (NBA) mačā guva 20 punktus un iedzīvojās muguras savainojumā, bet viņa pārstāvētā vienība Vašingtonas “Wizards” piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

“Wizards” savā laukumā ar 100:112 (25:29, 30:33, 28:32, 17:18) piekāpās Bruklinas “Nets” basketbolistiem, vēsta LETA.

Porziņģis laukumā pavadīja 24 minūtes un piecas sekundes, grozā raidīja sešus no desmit divpunktu metieniem un visus sešus soda metienus, bet garām mērķim raidīja vienīgo tālmetienu. Latvieša rēķinā arī izcīnītas trīs atlēkušās bumbas zem groziem, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens, piecas kļūdas un divas personīgās piezīmes, kā arī otrs sliktākais +/- rādītājs komandā -22.

Porziņģis muguras sāpju dēļ laukumu atstāja nepilnas četras minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām un laukumā vairs neatgriezās.

Kā pēc spēles norādīja “Wizards” galvenais treneris Kriss Anselds jaunākais, tad latvietis būs ierindās jau tuvākajās dienās.

Vašingtonas kluba rindās 22 punktus guva Vils Bārtons, bet Kails Kuzma pievienoja 20 punktus. “Wizards” joprojām spēlē bez savainotā Bredlija Bīla.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Kevins Durents, bet 24 punkti Kairija Ērvinga rēķinā.

“Wizards” ar 11 uzvarām 28 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, kamēr “Nets” ar 17 panākumiem 29 mačos ir ceturtie.

Citā pirmdienas mačā Dalasas “Mavericks” bez apslimušā Dāvja Bertāna ierindā savā laukumā ar 121:114 (23:28, 43:24, 31:38, 24:24) pieveica Oklahomasitijas “Thunder” vienību.

Mājini9eku rindās ar 38 punktiem, 11 bumbām zem groziem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Luka Dončičs, bet pa 20 punktiem guva Tims Hārdavejs un Spensers Dinvidijs.

“Thunder” sastāvā rezultatīvākais ar 42 punktiem bija Šejs Žilžess-Aleksandrs.

“Mavericks” ar 14 uzvarām 27 spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, bet “Thunder” ar 11 panākumiem ir 13.pozīcijā.