Porziņģim atkārtots karjeras rekords uzvarā pār “Hornets”

Kristaps Porziņģis. Foto. AP.Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 36 punktus, palīdzot Vašingtonas “Wizards” izcīnīt uzvaru savā laukumā.

“Wizards” mājās spēlē ar 118:104 (32:31, 29:30, 27:15, 30:28) pieveica Šarlotas “Hornets”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju, vēsta LETA.

Porziņģis laukumā bija 35 minūtes un trīs sekundes, kuru laikā grozā raidīja piecus no astoņiem divpunktu metieniem, astoņus no 14 tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Viņš arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas zem groziem, divreiz rezultatīvi piespēlēja, bloķēja divus metienu, reizi kļūdījās, sakrāja divas personīgās piezīmes un noslēdza maču ar +/- rādītāju +12.

Trešajā ceturtdaļā Porziņģis guva 18 punktus, kas ir viņa NBA karjeras rezultativitātes rekords vienā ceturtdaļā, bet mača gaitā astoņi realizēti tālmetieni ir atkārtots labākais rādītājs.

Porziņģis bija rezultatīvākais mājinieku rindās, kamēr 20+13 sakrāja Dani Avdija, bet Bredlijs Bīls pievienoja 17 punktus. Tikmēr viesu sastāvā 20 punktus guva Pols Džemeins Vašingtons, bet 19 – Terijs Rozjērs.

Vašingtonas vienība ar bilanci 25-29 Austrumu konferencē pakāpās uz desmito pozīciju, kamēr “Hornets” ar 15 uzvarām un 41 zaudējumu ieņem 14.vietu 15.komandu vidū.

Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Indiānas “Pacers” basketbolistus.