Porziņģis gūst 14 punktus “Celtics” uzvarā NBA spēlē

Kristaps Porziņģis bloķē Paskāla Siakama metienu. Foto: AP/Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas “Celtics” komanda guva uzvaru.

“Celtics” viesos ar rezultātu 108:105 (26:32, 39:17, 19:32, 24:24) uzvarēja Toronto “Raptors” basketbolistus, vēsta LETA.

Porziņģis laukumā pavadītajās 34 minūtēs un 54 sekundēs nerealizēja nevienu no trim tālmetieniem, bet iemeta sešus no 10 divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņa kontā bija arī 12 atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, trīs bloķēti metieni, divas kļūdas un trīs piezīmes.

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Džeilens Brauns, 17 punktus pievienoja Džeisons Teitams, bet vairāk par desmit punktiem guva septiņi viesu komandas spēlētāji.

“Raptors” komandā pa 23 punktiem guva Paskāls Siakams un Deniss Šrēders, kura kontā arī septiņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

“Celtics” ar desmit uzvarām 12 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Šī komandām bija spēle arī NBA kausa vērtējumā, “Celtics” svinot otro uzvaru divās spēlēs. Klubi aizvada turnīru no 3.novembra līdz 9.decembrim, un finālčetrinieka sacensības norisināsies “T-Mobile Arena” hallē Lasvegasā, finālspēlei netiekot ieskaitītai regulārā čempionāta kopvērtējumā un statistikā.

Visas 30 komandas ir sadalītas sešās apakšgrupās pa piecām katrā, balstoties uz to rezultātiem savās konferencēs iepriekšējās sezonas regulārajā čempionātā. Pēc viena apļa turnīra grupu uzvarētājas un vēl divas labākās otro vietu īpašnieces iekļūs ceturtdaļfinālā. Izslēgšanas turnīra pāros uzvarētāji tiks noskaidroti vienā spēlē.