Porziņģis gūst 17 punktus “Celtics” zaudējumā “Hawks” basketbolistiem

Kristaps Porziņģis Atlantā. Foto: USA Sports Today/Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas “Celtics” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Celtics”, kas bija uzvarējusi deviņos iepriekšējos mačos, viesos ar rezultātu 118:120 (44:22, 30:34, 22:34, 22:30) zaudēja Atlantas “Hawks” basketbolistiem, vēsta LETA.

Otrajā ceturtdaļā Bostonas basketbolistiem bija izdevies iekrāt pat 30 punktu pārsvaru, taču turpinājumā laukuma saimnieki sāka atspēlēties, un līdz puslaika pārtraukumam bostoniešu pārsvars bija sarucis līdz +18.

Noslēdzošajā ceturtdaļā “Hawks” beidzot arī izdevās pirmo reizi mačā izvirzīties vadībā, nosargājot nelielu pārsvaru līdz finālsvilpei.

Porziņģis, atgriežoties ierindā pēc vienas izlaistas spēles, laukumā pavadītajās 34 minūtēs un deviņās sekundēs realizēja vienu no četriem tālmetieniem, sešus no deviņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņa kontā bija arī piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, trīs bloķēti metieni, trīs kļūdas un trīs piezīmes, iekrājot +/- rādītāju -7.

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 37 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām bija Džeisons Teitams, bet 24 punktus pievienoja Džeilens Brauns.

“Hawks” komandā 24 punktus guva De’Andrē Hanters, vēl 22 punktus guva Bogdans Bogdanovičs, kamēr Dežonte Marejs iekrāja 19 punktus un 15 bumbas zem groziem.

Ceturtdienas abas komandas Atlantā tiksies vēlreiz.

“Celtics” ar 57 uzvarām 72 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un ir visas līgas līdere.