Porziņģis gūst 23 punktus “Wizards” uzvarā pār “Warriors”

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 23 punktus, kaldinot viņa pārstāvētās vienības Vašingtonas “Wizards” uzvaru savā laukumā.

“Wizards” ar rezultātu 123:115 (28:24, 31:27, 33:30, 31:34) pārspēja Goldensteitas “Warriors”, vēsta LETA.

Porziņģis laukumā bija 31 minūti un 12 sekundes, kuru laikā guva 23 punktus, realizējot piecus no 15 divu punktu metieniem, vienu no sešiem tālmetieniem un desmit no 11 soda metieniem. Viņš arī izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, sakrāja sešas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku piespēli, bloķēja vienu metienu, četras reizes kļūdījās, sakrāja četras personīgās piezīmes un noslēdza maču ar +/- rādītāju +9.

Vašingtona komandā rezultatīvākais ar 25 gūtajiem punktiem bija Korijs Kisperts, bet Kentaviuss Koldvels-Poups, metot ar 100% precizitāti, guva 22 punktus.

“Warriors”, joprojām spēlējot bez komandas līdera Stefena Karija, no zaudējuma neglāba Džordana Pūla 26 gūtie punkti un Kleja Tompsona 25 punkti.

Citā spēlē Dāvja Bertāna Dalasas “Mavericks” mājas spēlē ar rezultātu 114:100 (21:29, 37:30, 32:20, 24:21) izcīnīja uzvaru pār Jūtas “Jazz”, sagādājot viesu komandai ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Bertāns laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 50 sekundēs izcēlās ar sešiem gūtiem punktiem, gūstot divus no trijiem divu punktu metieniem un divus soda metienus. Latvijas basketbolists gūtajiem punktiem pievienoja divas atlēkušās bumbas, vienu pārtvertu bumbu, noslēdzot maču ar +/- rādītāju 0.

“Mavericks” panākumu sekmēja Luka Dončičs, kurš guva 32 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas.

Jūtas vienībā ar 18 gūtajiem punktiem izcēlās Rūdijs Gejs.

“Wizards” ar 32 uzvarām un 42 zaudējumiem Austrumu konferences turnīra tabulā ieņem 12.pozīciju, kamēr “Mavericks” ar 46 panākumiem un 29 neveiksmēm Rietumu konferencē atrodas ceturtajā vietā.