Porziņģis potītes savainojuma dēļ nepabeidz NBA spēli

Kristaps Porziņģis. Foto: AP/Scanpix

Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien sastieptas potītes dēļ nepabeidza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli, kurā līdz laukuma pamešanai bija guvis 17 punktus.

Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” savā laukumā ar rezultātu 138:118 (37:26, 33:31, 30:34, 38:27) uzvarēja Orlando “Magic”, vēsta LETA.

Latvijas basketbolists traumu guva trešās ceturtdaļas vidū, kad neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas. Pirms tam savainojuma dēļ mačs noslēdzās citam “Wizards” starta piecinieka garajam spēlētājam Daniela Gefordam.

“Viņa stāvokli vērtēsim svētdien. Redzēsim, kas tur būs. Nedomāju, ka ir pārāk slikti, bet turēsim īkšķus,” par Porziņģa traumu teica “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds juniors.

Savainojumu Porziņģis guva pirms otrdien gaidāmās spēles pret viņa iepriekš pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.

Porzinģis sestdien laukumā pavadīja 22 minūtes un 60 sekundes, kuru laikā grozā raidīja divus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no trīs tālmetieniem un visus desmit soda metienus. Viņa rēķinā bija arī sešas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, divas kļūdas un divas piezīmes. “Wizards” ar Porziņģi laukumā iemeta par pieciem punktiem vairāk nekā ielaida.

Vašingtonas vienībā savu karjeras rezultativitātes rekordu atkārtoja Rui Hačimura, kurš guva 30 punktus, Kailam Kuzmam bija 25 punkti un desmit atlēkušās bumbas, bet, tāpat kā Porziņģis, 17 punktus guva arī Bredlijs Bīls, kurš aizvadīja otro spēli pēc atgriešanās no augšstilba muskuļa savainojuma.

Viesiem 23 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles bija Markelem Fulcam, bet 20 punktus sakrāja Francs Vāgners.

“Wizards” ar 20 uzvarām 46 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, bet “Magic” ar 17 uzvarām 46 cīņās ir divas pozīcijas zemāk.