Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Priekules 95. dzimšanas dienas svinīgajā sarīkojumā sveiks aktīvākos priekulniekus

Ieskandinot jauno pilsētas gadu, 11. februārī pulksten 17 Priekules kultūras namā svinīgā sarīkojumā “Rit laika rats” atzīmēs pilsētas 95. dzimšanas dienu, atskatoties uz pagājušā gada paveikto un izsakot pateicību un atzinību aktīvākajiem priekulniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad svētkos ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības apbalvojumiem Goda raksts, Atzinība un Pateicība apbalvos priekulniekus, kas ar savu darbu veicinājuši pilsētas izaugsmi un labklājību, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Goda raksts – Inesei Rozentālei par Dienvidkurzemes novada produkcijas popularizēšanu Latvijas un starptautiskajās pārtikas izstādēs un par aktīvu sabiedrisko dalību Priekules kultūras dzīvē.

Atzinība:
• Aļģirtam Valužim par Priekules MTB un Latvijas mežu MTB velomaratonu organizēšanu, popularizējot Priekules pilsētu Latvijā un Lietuvā,

• Mārtiņam Gulbim – Švanam par Priekules MTB un Latvijas mežu MTB velomaratonu organizēšanu, popularizējot Priekules pilsētu Latvijā un Lietuvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicība:
• Vaclovam Kadaģim par par ilggadīgu materiālo atbalstu Priekules pilsētas sarīkojumu nodrošināšanā kultūras, sporta, tūrisma un izglītības jomā,

• Marinai un Andim Eveliņiem par atbalstu Priekules Mūzikas un mākslas skolas padomes darbā un svētku dāvanu ziedojumu skolas audzēkņiem,

• Ivonnai Rozentālei par Priekules Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu teicamu sagatavošanu valsts un starptautiskajos konkursos,

• Zentai Siksnai par augstu profesionalitāti un ieinteresētību darbā ar skolēniem Priekules vidusskolā daudzu gadu garumā.

“Mēs vēlamies pateikties ikvienam, kas savas darba dienas pavada Priekulē, kas uzrauga pilsētas kārtību gan svētkos, gan ikdienā, kas rūpējas par savu dzīves vietu un domā par pilsētas kopējo veidolu,” stāsta Priekules pilsētas kultūras pasākumu organizatore Rigonda Džeriņa.

Pasākuma laikā ar svētku programmu uzstāsies Katrīna Dimanta un grupa “Zeltrači”, kā arī kultūras nama amatiermākslas kolektīvi, bet vakara noslēgumā svētku balle kopā ar Didzi Melderi un grupu “Mother of Pearl”.

Mazie priekulnieki sveiks savu pilsētu svētkos 18. februārī, piedaloties deju studijai “Ķiņķēziņi”, popgrupai “Pipari”, Priekules vidusskolas dejotājiem, Kalētu pii audzēkņiem un deju draugiem no Medzes kultūras nama “Medzīši”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.