Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Priekulē pieņem zobārsts no Ukrainas

Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem ir priecīga ziņa – pēc piecu gadu pārtraukuma Priekulē atkal ir pieejams zobārstniecības pakalpojums. Pērn decembrī Priekules poliklīnikā darbu sācis no karadarbības Ukrainā atbēgušais zobārsts Oleksijs Burjaks, informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā atzina Priekules slimnīcas valdes priekšsēdētāja Tatjana Ešenvalde, klienti, kas jau paspējuši ārstēt zobus pie Oleksija Burjaka, ir ļoti apmierināti ar saņemto palīdzību, raksturojot ārstu kā rūpīgu un uzmanīgu. “Lepojos ar saviem jaunajiem darbiniekiem. Ar viņiem ir viegli strādāt. Savstarpēja sapratne – tas ir ļoti daudz,” atzina T. Ešenvalde. Ārste norādīja, ka zobārsta kabineta uzlabošana prasa papildu investīcijas, ir nepieciešams arī digitālais rentgens, tāpēc ir sagatavots iesniegums Dienvidkurzemes novada pašvaldībai par finansiālu atbalstu.

No pagājušā gada decembra O. Burjakam un viņu atbalstošajam medicīnas personālam laiks bija piepildīts ar dokumentu kārtošanu un iejušanos jaunajā dzīves un darba vietā. Liels atbalsts bijusi zobārsta kuratore – kolēģe Baiba Andersone, kas palīdzēja sagādāt visu nepieciešamo, lai darbs ritētu normāli. O. Burjaks pieņem tikai pieaugušos pacientus. Lūgums pacientiem būt iecietīgiem, jo ārsts neprot latviešu valodu un var komunicēt krievu valodā, bet palīgā nāks medmāsa, kas palīdzēs tulkot.

Pats zobārsts saka lielu pateicību par enerģisku palīdzēšanu Priekules slimnīcas valdes priekšsēdētājai Tatjanai Ešenvaldei. O. Burjaks pastāstīja, ka nāk no Doņeckas apgabala un ka sākotnēji Priekules pusē mājvietu radusi tikai sieva. Viņš pats drīkstēja Ukrainas robežu šķērsot tikai tad, kad apritēja 60 gadi. “Tagad viss ir pat ļoti labi. Lieliski, ka te ir klusums, un pār galvām nelido raķetes. Beidzot man ir mīļotais darbs, ilgi gaidīju līdz varēšu strādāt savā specialitātē,” neslēpa O. Burjaks, kam iepriekš nācās strādāt kokapstrādes uzņēmumā Priekulē. Zobārsts novērtēja priekulniekus kā laipnus un atsaucīgus cilvēkus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

O. Burjaks Priekulē pieņem pacientus Priekules poliklīnikā 202. kabinetā katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 15.30. Pieteikšanās darba dienās līdz plkst.15.00 pa tālr. 63459125 vai 28722101.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.