Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Priekulē tautas deju kolektīvi sadejos un svinēs “Duvzares” jubileju

Sestdien, 16. martā, pulksten 18 Priekules sporta centrā sadejos tautas deju kolektīvi dižkoncertā “Ar dancīti laiku vedu jeb “Duvzarei” 10 ar pusi”, kopā pulcējot vairāk kā 500 dejotājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielkoncertā uz deju skatuves sadejos 24 deju kolektīvi no Dienvidkurzemes novada, Saldus novada Druvas, Bauskas un Liepājas pilsētas, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Koncertuzvedumā izdejos gan pagājušā gada Dziesmu un Deju svētku repertuāra dejas, gan visiem sen zināmās, kā arī pavisam jaunas dejas. DK “Duvzare” koncertu iesāks ar kolektīva pirmo iestudēto deju “Klabdancis”.

Deju kolektīvs “Duvzare” lielkoncerta laikā svinēs savu 10 ar pusi gadu jubileju. “Tas tāpēc, ka mūsu dzimšanas diena ir augustā, un desmit gadu jubileja iekrita tieši pēc Dziesmu svētkiem, kad dejotāji “atvilka elpu” pēc saspringtās vasaras un pirms nākamās deju sezonas. Tāpat vasarā ir aktīvākā kultūras pasākumu sezona. Bet tā tak ir interesantāk – visi dejotāji ar jaunu sparu un spēku gaida savu jubileju!” stāsta DK “Duvzares” vadītāja Inga Leive–Levite.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielkoncertā piedalīsies TDK “Banga”, JDK “Jumītis”, TDA B “Vaduguns”, TDA C “Vaduguns” JDK C “Odziņa”, JDK “Spararats”, JDK “Vaiņode”, DK “Duvzare”, VPDK “Mēmele”, VPDK “Druva”, VPDK “Sudmaliņas”, VPDK “Vērgalīte”, VPDK “Mārsils”, VPDK “Rucavietis”, VPDK “Bandzenieki”, VPDK “Lindale”, VPDK “Kvēle”, VPDK “Vaduguns”, VPDK “Kurzemnieks”, VPDK “Nīca”, SDK “Misiņš”, SDK “Sidrabvilnis”, Lieģu kultūras nama deju kolektīvs un DS “Ķiņķēziņi”.

Foto: Publikācijas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.