“Promenade Hotel” un “Kraukļi” izcīna pirmās uzvaras izslēgšanas spēlēs

Aizvadītajā nedēļā, 5. februārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadītas pirmās izslēgšanas spēles Liepājas pilsētas basketbola čempionātā vīriešiem, 2. divīzijas ietvaros. Pirmās uzvaras izcīnīja “Promenade Hotel” un “Kraukļu” komandas, portāku “ReKurZeme” informē čempionāta pārstāvis Dāvis Plūme.

Svētdien tika aizvadītas divas pirmās ceturtdaļfinālu spēles 2. divīzijas ietvaros, kā pirmie laukumā devās “Promenade Hotel” un SK “Jumts” komandas. Spēle aizritēja punkts punktā, ar vairākām vadības maiņām, un spēles liktenis izšķīrās tikai pēdējā ceturtdaļā, kurā pieredzējušie “Promenade Hotel” basketbolisti nospēlēja veiksmīgāk, kā rezultātā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 79:65. Uzvarētājiem labākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Gatis Jagmins, bet zaudētāju rindās ar 22 gūtajiem punktiem izcēlās Andrejs Ābele. Dienas otrajā spēlē laukumā devās “Kraukļi” un “Fēnikss/Grobiņa” komandas. Atšķirībā no dienas pirmās spēles, šajā spēlē izšķirošā ceturtdaļa bija otrā, kurā “Kraukļi” basketbolisti uzvarēja ar 22:6. Atlikušo spēles daļu “Fēnikss/Grobiņa” basketbolisti nespēja mainīt spēles gaidu, un kā rezultātā “Kraukļi” izcīnīja uzvaru ar rezultātu 68:52. Uzvarētājiem labākais ar 31 gūtajiem punktiem bija Dainis Ābele, bet zaudētāju rindās ar 23 gūtajiem punktiem izcēlās Rolands Silnieks.

Atbildes izslēgšanas spēles tiks aizvadītas jau šajā nedēļas nogalē, kurā savā starpā sacentīsies 2. divīzijas komandas par iekļūšanu pusfinālā. Vispirms sestdien, 11. februārī, pulksten 11:00 laukumā dosies 2. divīzijas komandas SK “Jumts” un SK “Promenade Hotel”, un pēc tam uzreiz laukumā dosies “Fēnikss/Grobiņa” un “Kraukļi” vienības. Ceturtdaļfinālā spēles norasināsies līdz vienas komandas divām uzvarām.