Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Rāznas ezerā spiningošanas sacensībās plāno atļaut lietot motorlaivas

Rāznas ezerā spiningošanas sacensībās plāno atļaut lietot motorlaivas, paredz grozījumi Rāznas nacionālā parka individuālajos aizsardzības un izmantošanas noteikumos, kas iesniegti publiskajai apspriešanai un pieejami tiesību aktu portālā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grozījumi paredz, ka makšķerēšanas sporta sacensību un treniņu vajadzībām Rāznas ezerā, ja sacensības iekļautas Latvijas Makšķerēšanas sporta federācijas sacensību kalendārā, varēs izmantot motorlaivas, vēsta LETA.

To drīkstēs darīt ne biežāk kā trīs sacensībās gadā un ne vairāk kā divās sacensību dienās un trīs treniņu dienās pirms sacensībām.

Turklāt motorlaivas nedrīkstēs pārsniegt ātrumu 50 kilometri stundā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik noteikumi paredz, ka Rāznas ezerā ir aizliegts pārvietoties ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem, izmantojot iekšdedzes dzinēju. Ir noteikti atsevišķi izņēmumi, piemēram, ar motorlaivām drīkst pārvietoties, veicot teritorijas apsaimniekošanu, uzraudzību vai valsts aizsardzības uzdevumu veikšanu, glābšanas un meklēšanas darbu laikā un zinātniskās izpētes nolūkos.

Plānots, ka par grozījumiem Rāznas nacionālā parka individuālajos aizsardzības un izmantošanas noteikumos no 5.februāra līdz 18.februārim notiks sabiedriskā apspriešana.

Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.