Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Red Sun Buffet” notiks DJ setu vakari sadarbībā ar elektroniskās mūzikas festivālu “Under Fest”

Šīs nedēļas nogalē ikviens īstens DJ mūzikas cienītājs tiek aicināts apmeklēt Liepāju, lai baudītu ne tikai četrus vakarus saulrieta noskaņās pludmales kafejnīcā “Red Sun Buffet”, bet arī elektroniskās mūzikas festivālu “Under Fest”, kas norisināsies turpat netālu – klubā “Kursa”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrs vakars pludmalē “Red Sun Buffet” sāksies pulksten 20, un neatkarīgi no izvēlētā vakara, ieeja kafejnīcas pasākumos ir bezmaksas, portālu “ReKurZeme” informē kafejnīcas saimnieks Mareks Alberts.

Jau šovakar, 16. maijā, galveno DJ vietu ieņems populārā Dj Ksenia Kamikaze, kura iekustinās publiku ar viņai īpaši piemītošu enerģijas lādiņu un neaizmirstamiem mūzikas ritmiem. Fest&PlatzFürTanz leibla dibinātāja, Rīgā dzimusī/Barselonā dzīvojošā Ksenija Kamikaza ir ievērojama elektroniskās mūzikas personība, kā arī viena no galvenajām reiva kultūras virzītājām Latvijā. Ksenija savām uzstāšanās reizēm izvēlas vispārsteidzošākās vietas: vilcienus, lidostas, bibliotēkas un pat baznīcas, — pierādot, ka tehno nav tikai mūzika, bet patiesa kultūras vērtība. 2017. gadā Ksenija kopā ar profesionālu mūzikas nozares komandu Rīgā sarīkoja pirmo elektroniskās mūzikas festivālu UNDER. Festivāls ir kļuvis par labu tradīciju un notiek katru gadu. Tajā ir bijuši tādi mākslinieki kā SLAM, APPARAT, BYETONE, THOWING SNOW, KASPER BJØRKE, dOP, LUIGI TOZZI, SCHWEFELGELB, ARTEFAKT un daudzi citi elektroniskās mūzikas profesionāļi.

Rītdien, 17.maijā muzikālo pavadījumu nodrošinās Dj Leon, kurš ar savu mūziku spēs aizraut ikvienu klātesošo. DJ LEON ir patiess mūzikas mīļotājs, kuram patīk dažādi elektroniskās mūzikas žanri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. maijā pludmales kafejnīcas vakara daļu “Red Sun Buffet” pārņems Dj Waxid, kurš radīs patiesi nepārspējamu atmosfēru. Waxid ir mūzikas entuziasts un cienītājs, kas 90. gadu beigās draugu ballītēs sāka spēlēt mūziku no kasetēm. Vēlāk mākslinieks nodarbojās ar vinila plašu kolekcionēšanu un sāka spēlēt publiski. Waxid patīk spēlēt jautru, enerģisku un mazliet traku mūziku, kā arī dziļas, niansētas dziesmas.
    Savukārt svētdienas vakarā, 19.maijā, elektroniski uzlādēto nedēļas nogali noslēgs liepājniece DJ Arina Colada, kas ir patiesa house music virtuoze, kas ievedīs apmeklētājus jaunajā nedēļā enerģiski un jaudīgi!

Liepāju gaida aizraujoši vakari saulrieta noskaņās, kur katrs apmeklētājs atradīs sev piemērotu elektroniskās mūzikas garšu! Brokastu bufete darbojas no 10.00 līdz 12.00.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.