Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Remontdarbu laikā Liepājā slēgs satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

Saistībā ar siltumtrases izbūves darbiem no 15.augusta līdz 30.septembrim Liepājā tiks slēgts Krišjāņa Valdemāra ielas posms no Ludviķa ielas līdz Republikas ielai, aģentūru LETA informēja SIA “Liepājas enerģija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ielas slēgšana nepieciešama, jo notiks siltumtrases izbūves darbi 158 metru garumā, kā rezultātā centralizētajai apkurei tiks pievienots jauns klients Avotu ielā 11 ar kopējo plānoto jaudu 0,115 megavati.

Siltumtrases izbūves laikā tiks nodrošināta piekļuve pie nekustamajiem īpašumiem pēc saskaņotās satiksmes organizācijas shēmas.

Kopumā šogad uzņēmuma budžeta ietvaros plānots izbūvēt centralizētās siltumtrases 1400 metru garumā dažādos pilsētas mikrorajonos, pieslēdzot 22 jaunus klientus ar kopējo plānoto slodzi 3,50 megavati. Turklāt vairāki potenciāli klienti šobrīd izvērtē iespējas trašu izbūvi veikt par saviem līdzekļiem, lai turpmāk saņemtu centralizētās apkures pakalpojumu.

2021.gadā “Liepājas enerģijas” apgrozījums bija 15,866 miljoni eiro, kas ir par 3,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās 2,6 reizes un bija 1,393 miljoni eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir AS “Latvenergo” – 51%, Liepājas dome – 39%, Guntaram Kokorevičam pastarpināti piederošā SIA “Enerģijas risinājumi” – 10%.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.