Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Riteņbraucēji Liepājas ielās naktī meklēs un atzīmēsies sacensību kontrolpunktos

Piektdien, 30. septembrī, no pulksten 19 riteņbraucēji pulcēsies sacensību “Nakts Velobums” kopējam visu distanču startam skvērā pie “Čili Pizza” Stendera ielā. Veloorientēšanās sacensības būs noslēgums aktīvās riteņbraukšanas sezonai un Eiropas Sporta nedēļai, kas šoruden norisinās no 23. līdz 30. septembrim. Apbalvošanas ceremonijā ikviens reģistrētais dalībnieks varēs pretendēt uz lielo balvu – VeloRoņa dāvanu karti velosipēda iegādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieki vēl var pieteikt dalību pirms sacensībām klātienē. “Nakts Velobuma” velobraucēju komandas vienas vai divu stundu sacensībās varēs startēt kādā no četrām distancēm – Jauno ģimeņu, Ģimeņu, OPEN un Veterānu distancēs, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldēšanas kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Dalībniekiem trasē atļauts pārvietoties tikai ar velosipēdiem, lai ar mobilo aplikāciju vāktu punktus, atzīmējoties distances laikā pēc iespējas vairāk kontrolpunktos ar lielāko vērtību pēc komandas izvēles visā pilsētas teritorijā. Kontrolpunktu vērtības no 2 līdz 10. Atzīmēšanās kontrolpunktos tiek veikta ar Qrenteering mobilo aplikāciju – nolasot QR kodus kontrolpunktos. Sacensību dienā katrai komandai nepieciešams uzlādēts vismaz viens Android vai iOS mobilais telefons ar iespēju uzstādīt aplikāciju.

Dalībniekiem sacensību reģistrācijā tiks izsniegts pie velosipēda piespraužams numurs un sacensību karte (A3 formāts).Katrai komandai tiks piešķirta viena karte.
Kā norāda organizatori, tad sacensībām reģistrētajiem dalībniekiem tiks nodrošinātas starta paciņas ar uzņēmuma “Eugesta” produkciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Godalgoto trīs vietu ieguvēji katrā grupā saņems diplomu, organizatoru speciālbalvas, produkciju no uzņēmuma “Eugesta” un picērijas “Čili Pizza”.
Sacensības “Nakts Velobums” organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas valstspilsētas atbalstu. Papildus informācija mājaslapā veloronis.lv/nakts-velobums.

Pasākuma programma:

19.00 Reģistrācija un dalībnieku karšu saņemšana
19.50 Atklāšanas ceremonija, informācija
20.00 Kopīgs starts vienas un divu stundu velorogaininga sacensībām
21.00 Finišs vienas stundas velorogaininga sacensībām (Jauno ģimeņu distance)
21.30 Vienas stundas sacensību uzvarētāju apbalvošana
22.00 Finišs divu stundu velorogaininga sacensībām (Pārējām distancēm)
22.30 Divu stundu sacensību uzvarētāju apbalvošana

Foto: M27 Media

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.