Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Robotikas vēstneši pilnveido zināšanas, lai turpinātu aktīvu tehnoloģiju iekļaušanu mācību procesā

Pagājušajā nedēļā Liepājas pirmsskolu izglītības iestāžu robotikas vēstneši tikās Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) telpās, lai pedagogu profesionālās kompetences pilnveides mācībās pilnveidotu savas zināšanas par iespējām izmantot izglītības tehnoloģijas mācību procesā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Profesionālās kompetences pilnveides programmas laikā pedagogi ieguva papildus zināšanas LEGO® Education WeDo 2.0 programmēšanā, lai šajā mācību gadā veiksmīgi turpinātu izmantot iespēju īstenot robotikas nodarbības saviem audzēkņiem Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes ZIIC telpās. Robotikas vēstneši tika iepazīstināti arī ar jaunu “Bee-Bot” interaktīvo robotu bitīšu papildkomponenšu ideju un iesaistīti diskusijā par to izmantošanas iespējām. Līdztekus tam pedagogi piedalījās praktiskā un radošā dizaina domāšanas darbnīcā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Līdz ar šo pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu arī 2022./2023. mācību gadā aktīvi turpinās projekta “Izglītības tehnoloģiju ieviešana pirmsskolas mācību satura apguvē” īstenošana, kura ietvaros, robotikas nodarbību realizēšanai uz Liepājas pirmsskolas izglītības iestādēm tiek nogādāti “Bee-bot” interaktīvie roboti, kā arī nodrošināts transports, lai izglītojamie nokļūtu uz ZIIC Tehnoloģiju koprades telpu, Autoru ielā 4/6, un atpakaļ uz izglītības iestādi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.