Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Rucavā godina ģimenes ārsti Viju Stepanovu pēdējā darba dienā

Vecā gada pēdējā darba dienā ģimenes ārste Vija Stepanova, aizvadot 41 raženus darba gadus, svinīgi noslēdza savu ģimenes ārsta praksi Rucavā. Ārsti sveikt ieradās Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Priedols, deputāts Jānis Veits un novada Veselības aprūpes centra primārās veselības aprūpes nodaļas vadītāja Inata Štāle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar siltiem pateicības vārdiem un ziediem dakteri godināja arī bijušie darba biedri un pacienti no Dunikas, Rucavas, Nīcas, Grobiņas un Liepājas, vēsta Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

“Man viņa ir daudz vairāk kā ārste. Fantastisks cilvēks! Mīļa un sirsnīga,” tā pacients Imants raksturoja savu ārsti, kam viņa savulaik izglābusi dzīvību. Sveicēji kavējas atmiņās un dalījās ar atsauksmēm.

V. Stepanova ar aizkustinājumu atzina, ka lielākais gandarījums pēc godprātīgi nostrādātiem gadiem ir satikt veselus un smaidīgus pacientus. “Par saviem pacientiem varu teikt tikai to pozitīvo. Esmu apmierināta ar sasniegto. Esmu dzīvojusi krāsainu un pilnvērtīgu dzīvi. Bet, kad pilnībā nododies darbam, tad nevari būt perfekts visās jomās, un ir grūti sabalansēt darbu ar ģimenes dzīvi,” viņa sacīja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ārste lielu pateicību veltīja savam nesen aizsaulē aizgājušam vīram, uz kura stiprajiem pleciem gūlās lielākā daļa sadzīves smaguma. Ģimenē izauguši trīs bērni un nu jau sirdi priecē astoņi mazbērni.

Turpmāk V. Stepanovas ģimenes ārsta praksi pārņems ģimenes ārste Krista Ošeniece. Pacientiem pārejas procesā saglabāsies līdzšinējais prakses darba laiks un pieņemšanas kārtība.
Savukārt V. Stepanova turpinās darbu kā arodveselības ārste savā praksē Sikšņos “Līvās”.

Foto – Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.