Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Rucavā sestdien atvērs “Rucavas sievu stāstus”

Sestdien, 2. decembrī, pulksten 14 Rucavas kultūras namā svinēs grāmatas “Rucavas sievu stāsti” atvēršanu. Rucavas tradīciju klubam tā ir otrā šogad izdotā grāmata.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēdzot aizejošo gadu pie lasītājiem nonāk grāmata “Rucavas sievu stāsti”. Tā ir grāmata ne tikai rucavniekiem, bet arī būs noderīga tradīciju kopējiem, kā dzīves prasmes mācīties no savas dzimtas, bērnības atmiņām un sajūtām, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Rucavas sievas, darbojoties prasmju skoliņās un mācoties vienai no otras par tautastērpiem, dziesmām, dzimtas godiem un ēdieniem, pierakstīja notikumus vairāk kā desmit gadu garumā un nesa tos plašumā. Atvērsim “Rucavas sievu stāstus” kopā ar labiem draugiem un aicinām kultūras ļaudis, lai izbaudītu rucavnieku varēšanu un mīlestību uz savu zemi un cilvēkiem,” dalās Rucavas tradīciju kluba pārstāvji.

Pavasarī biedrība “Rucavas tradīciju klubs” pie lasītājiem nodeva savu šī gada pirmo grāmatu – “Rucavas cimdu mantojums”. Teju 20 gadu laikā veiktais darbs Rucavas bagātā cimdu mantojuma apzināšanā, izpētē un publicēšanā vainagojās ar 228 līdz mūsdienām saglabāto Rucavas cimdu pāru fotogrāfijām un Ingas Tapiņas veidotajiem raksta zīmējumiem vienā grāmatā.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.