Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sācies Liepājas teātra skatītāju balsojums par aktieriem un iestudējumiem

Ik gadu sezonas beigās Liepājas teātrī norisinās skatītāju balsojums, lai noskaidrotu iestudējumus, kā arī aktierus pirmā un otrā plāna lomās, kurus skatītāji uzskata par labākajiem un mīļākajiem. Arī šogad, tāpat kā pēdējos pāris gadus, balsojums notiks sadarbībā ar „TIAMO grupu”. Balsojums norisināsies no 11. līdz 30. maijam elektroniski (anketa pieejama Liepājas teātra mājas lapā www.liepajasteatris.lv), papīra formātā balsojuma anketas būs pieejamas arī teātrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Pirmo reizi skatītāji par saviem mīļākajiem aktieriem un izrādēm varēja nobalsot 2008. gadā. Kopš tā laika skatītāju balsojums kļuvis par neatņemamu Liepājas teātra tradīciju, kas ir vienlīdz mīļa gan skatītājiem, gan pašiem aktieriem, jo neviena atzinība nesilda tik ļoti, cik skatītāju mīlestība,” par balsojumu saka teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Balsojumā iekļauti iestudējumi: „Upe” (režisore Kristīne Brīniņa), „1 000 000 labu lietu”, „Cietsirdīgās spēles”, ZOOM izrāde „Sapraši un nesapraši” (visu 3 izrāžu režisors Dmitrijs Petrenko), „Diagnoze-jaunība” (režisore Māra Ķimele), sarunu koncerts „Čaklais. Cits” (koncerta veidotāji Karīna Tatarinova un Roberts Dinters), „Kā mīl tā otra puse” (režisors Gundars Silakaktiņš), „Tas arī viss” (režisors Mārtiņš Kalita), „Biogrāfija. Spēle” (režisors Valters Sīlis), „Villki” (režisors Toms Treinis), „Jaunā līgava” (režisors Dž.Dž.Džilindžers),”Vairāk par dzīvi”/”Teātris” (režisore Laura Groza), kā arī „Grimmi” (režisors Elmārs Seņkovs).

Rezultātu paziņošana notiks 2. jūnijā pēc izrādes „Purva bridējs ugunī” – līdz ar to šīs izrādes apmeklētāji būs tie, kas pirmie uzzinās šī gada rezultātus, kas pēc tam tiks publicēti arī teātra mājas lapā.

Tieši Regnāra Vaivara iestudētais „Purva bridējs ugunī” kļuva par iepriekšējā skatītāju balsojuma mīļāko, atzītāko izrādi. Savukārt par pagājušā posma labākajiem aktieriem skatītāji atzina Inesi Kučinsku, Gintu Grāveli, Karīnu Tatarinovu un Edgaru Ozoliņu.

Šīs sezonas pēdējais jauniestudējums „Līnenas skaistumkaraliene”, kam pirmizrāde notiks 17. jūnijā, tiks iekļauts nākošā gada balsojumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.