Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sāk tirgot biļetes uz “Tet Rally Liepāja 2023”

Ceturtdien, 8. decembrī, Biļešu Paradīze kasēs un interneta vietnē uzsākta FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma Tet Rally Liepāja ieejas biļešu tirdzniecība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā ierasts, sacensību apmeklētājiem pieejamas gan vienas, gan divu dienu ieejas biļetes, kas tikai tirdzniecības sākumperiodā, līdz 28. decembrim, pieejamas ar 50% atlaidi. FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada sezonas ceturtā posma Tet Rally Liepāja norise Liepājā, kā arī Dienvidkurzemes, Talsu, Kuldīgas un Tukuma novadā paredzēta nākamā gada vasarā, 16.-18. jūnijā, portālu “ReKurZeme” informē “Tet Rally Liepāja” mediju sekretārs Jānis Unbedahts.

Senākā rallija čempionāta 2023. gada sezona startēs martā – pirms sacensībām Latvijā FIA Eiropas rallija čempionāts (FIA ERČ) būs paviesojies Portugālē, Spānijā un Polijā, bet pēc vizītes Kurzemē dosies uz Zviedriju, Itāliju, Čehiju un Ungāriju. FIA ERČ Latvijas posms nākamgad plānots vēl plašākā Kurzemes reģiona teritorijā kā iepriekš, metot vēl nepieredzētus izaicinājumus autosportistiem un sniedzot jaunus iespaidus skatītājiem.

  1. gadā Tet Rally Liepāja norisināsies tieši pirms vasaras saulgriežiem – sacensību svinīgā atklāšana paredzēta piektdien, 16. jūnijā, rallija pilsētā Liepājā. Tikmēr rallija ātrumposmi tiks sarīkoti sestdien un svētdien – 17. un 18. jūnijā. Rallija starts paredzēts sestdien Tukuma novadā, bet dienas turpinājumā ekipāžas dosies uz ātrumposmiem gan Talsu novadā, gan Kuldīgas novadā, lai vakarā atgrieztos rallija pilsētā Liepājā. Savukārt Tet Rally Liepāja noslēdzošie ātrumposmi paredzēti svētdien, kad ekipāžām plānoti vairāki pārbaudījumi Dienvidkurzemes novadā, tajā skaitā arī izšķirošais Power Stage ātrumposms, kura laikā iespējams iegūt papildu punktus, un kura norise tiek plaši atspoguļota TV tiešraidēs visā pasaulē.

Apmeklētājiem pieejamas kā vienas, tā arī divu dienu ieejas biļetes. Skatītājiem jāņem vērā, ka ieejas biļetes uz vienu ātrumposmu nebūs pieejamas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) un personām ar invaliditāti ieeja skatpunktos būs bez maksas, bet junioriem līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) un Latvijas pensionāriem – ieejas biļetes par samazinātu cenu būs pieejamas visā tirdzniecības periodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ar gandarījumu šodien varu atklāt, ka Tet Rally Liepāja ģeogrāfija arvien paplašinās un rallija ātrumposmi nākamgad tiks sarīkoti arī Tukuma un Kuldīgas novadā. Jādomā, ka šādas izmaiņas pozitīvi novērtēs arī autosportisti un, vēl jo vairāk – skatītāji, kuriem būs iespēja Eiropas ātrāko rallija ekipāžu sniegumu vērot vēl neredzētos skatpunktos. Ieejas biļešu tirdzniecības sākumperiodā esam tām piemērojuši 50% atlaidi. Tieši tā – biļetes ir pieejamas par puscenu! Šādi vēlamies atalgot mūsu uzticamākos skatītājus, kuri rallija nedēļas nogali ieplāno jau laicīgi, kā arī tos, kuri vēlas iepriecināt sevi vai citus, Ziemassvētkos izvēloties dāvināt rallija piedzīvojumu!” tā izsakās RA Events un Tet Rally Liepāja direktors Raimonds Strokšs.

Pieaugušajiem divu dienu biļete līdz 28. decembrim maksās 25 eiro, pensionāriem – 20 eiro, bet junioriem (11 līdz 17 gadi) – desmit eiro. Vienas dienas biļete attiecīgi 20, 15 un septiņi eiro. No 29. decembra līdz 31 maijam pieaugušajiem divu dienu biļete maksās 40 eiro, pensionāriem – 25 eiro, bet junioriem 15 eiro. Vienas dienas biļete attiecīgi 30, 20 un desmit eiro. No nākamā gada 1. jūnija divu dienu biļete pieaugušajiem maksās 50 eiro, pensionāriem – 25, bet junioriem – 15. Vienas dienas biļete attiecīgi maksās 40, 20 un 15 eiro.

Foto – Aigars Prūsis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.