Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sākas biļešu tirdzniecība uz koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncertu

Šodien, 1. aprīlī, sākas biļešu tirdzniecība uz vērienīgo koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncertu “Atgriešanās”, kas notiks šā gada 27. maijā pulksten 20.00 Liepājā, atjaunotajā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!”. Biļetes var iegādāties pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības platformā www.aula.lv, ērtāk pieslēgties no mājaslapas www.putvejini.com.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par dzintarā kalto rokmūzikas katedrāli dēvētā kultūrvieta Liepājā – koncertdārzs “Pūt, vējiņi!” – savu atklāšanu svinēs šā gada 27. maijā pulksten 20.00 ar svinīgu lielkoncertu “Atgriešanās”. Pie divdaļīgā koncerta veidošanas ar vairāk kā 100 mūziķu piedalīšanos aktīvi strādā nozares profesionāļi, kuriem nav sveša koncertdārza “Pūt, vējiņi!” postulētā brīvības ideja – brīvība mūzikā, brīvība pašapziņā un brīvība kultūras procesos – un īpašā Liepājas sajūta. Nozīmīgā muzikālā notikuma radīšanā apvienojušies komponists, pianists un Latvijā iemīļots mūziķis Uldis Marhilēvičs, producents un režisors Viktors Runtulis, multimediju mākslinieks Artis Dzērve, skaņu režisors Normunds Slava un pasākumu rīkotāja, producente, dziesminiece un dzejniece Maija Kalniņa, portālu “ReKurZeme” informē koncertdārza “Pūt, vējiņi!” komunikāciju un mārketinga speciāliste Anda Birkenberga.

“Vairākus gadus klusējusi un pacietīgi gaidījusi savu atdzimšanu, 27.maijā ar vērienīgu atklāšanas koncertu “Atgriešanās” savējos no malu malām Liepājā kopā atkal sauks leģendārā estrāde “Pūt, vējiņi!”. Vieta, kura laiku laikos piedzīvojusi ne vienu vien atdzimšanu, kopš tālajiem 60-tajiem, kad tā ieguva nosaukumu “Pūt, vējiņi!”, vairākām paaudzēm sen vairs nav tikai koncertu vieta Liepājā, bet vienlaikus arī domāšanas veids, mūzikas un brīvības templis. “Pūt, vējiņi” kopā ar šeit dzimušo mūzikas festivālu “Liepājas Dzintars” ierakstījuši neizdzēšamas un spilgtas lappuses ne vien Liepājas, bet arī visas Latvijas mūzikas vēsturē,” uzskata “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncerta scenārija autore Maija Kalniņa, informējot, ka atklāšanas koncertā “Atgriešanās” uz estrādes atjaunotajiem skatuves dēļiem kāps Latvijas spilgtākie mūziķi, grupas un personības. “Tas ļaus ikvienam apmeklētājam būt lieciniekam ne vien vēsturiskam notikumam, bet arī vareniem mūzikas svētkiem, kuros viena pēc otras skanēs dziesmas un skaņdarbi, bez kuriem nav iedomājama šī vieta, šis stāsts un šī atgriešanās,” uzsver Maija Kakniņa.

Viņa atklāj, ka uz atklāšanas svinībām pošas maestro Raimonds Pauls, Liepājas simfoniskais orķestris, diriģenti: Atvars Lakstīgala, Jēkabs Ozoliņš un Kaspars Ādamsons; grupas: “Jumprava”, “Credo”, “Carnival Youth”, “Musiqq”, “bet bet”, “Eolika” un “Pērkons”; mūziķi: Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs, Juris Pavītols, Ainars Virga, Fēlikss Ķiģelis, Igo, Aivars Hermanis, Vjačeslavs Mitrohins, Zigfrīds Muktupāvels, Ivo Fomins, Ainars Mielavs, Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Harijs Zariņš, Dons, Ilona Bagele, Andris Ērglis, Jānis Strazds, Roberts Dinters, Laura Teivāne, Laimis Rācenājs, Tomass Kleins, Ance Krauze, Intars Busulis un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tā būs ilgi gaidīta un sagaidīta atsaukšanās tai balsij, kura mums visiem zināmajā Imanta Kalniņa dziesmā nepagurusi sauc atkal un atkal satikties liedagā. Tā būs neaizmirstama atgriešanās, lai mēs ļautos un atļautos būt tā, kā varam un protam būt vienīgi šeit. Tavā un manējā Liepājā. Koncertdārzā “Pūt, vējiņi!””, pārliecināta ir Maija Kalniņa.

Koncertdārza “Pūt, vējiņi” atklāšanas koncertu rīko Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA “Liepājas latviešu biedrības nams” un SIA ”Marhils Music Company”.
Pasākuma informatīvais atbalsts – Valsts SIA „Latvijas Televīzija” un AS “Radio SWH”.

Biļetes pieejamas pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības platformā www.aula.lv, ērtāk pieslēgties no mājaslapas www.putvejini.com. Ieejas biļetes cena – 25.00, 30.00 un 35.00 eiro, personām ar I un II invaliditātes grupu un pavadošajam asistentam tiek piemērota 15% atlaide.

Pateicoties SIA “Liepājas latviešu biedrības nams” sadarbībai ar Valsts SIA „Latvijas Televīzija”, interesentiem, kuri nevarēs būt klātesoši koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncertā, būs iespēja to izbaudīt pie TV ekrāna – šā gada 4. jūnijā, pulksten 21.05, LTV1 kanālā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.