Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sākas pieteikšanās interešu izglītības programmai “Vides pārvaldība II”

Publicitātes foto

Otrdien, 7.februārī, Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) koprades telpa Dabas māja izsludina pieteikšanos izglītības iestādēm uz interešu izglītības programmas “Vides pārvaldība II” apguvi, kura izstrādāta 11-18 gadus veciem skolēniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmā apvienotas dabaszinātnes, kurās ietilpst arī ekoloģija un vides zinātne, tā iekļauj zināšanas par dabas procesiem, to savstarpējo korelāciju, dzīvo un nedzīvo dabu. “Vides pārvaldība II” izstrādāta, lai veicinātu skolēnu interesi par STEM un ļautu padziļināti izprast vides saudzēšanas nepieciešamību, ekoloģiska dzīvesveida nozīmīgumu, zinātnes, izglītības un pētniecības būtisko lomu veiksmīgas un veselas sabiedrības, starpsugu komunikācijas veidošanā. Viens no galvenajiem uzdevumiem ir veidot izpratni un interesi par hidrobioloģiju, entomoloģiju, ekotehnoloģiju, botāniku, ornitoloģiju, ģeogrāfiju un vides aizsardzību, aizsargājamām dabas teritorijām, anatomiju un ģeoloģiju, portālu “ReKurZeme” informē Zinātnes un izglītības inovāciju centra (ZIIC) Projekta “Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā” vadītāja Laura Grundmane.

Martā, aprīlī un maijā skolēniem būs iespēja apgūt programmu “Vides pārvaldība II”, kura sastāv no četrām inovatīvām nodarbībām “Cilvēka iekšējie orgāni”, “Biotehnoloģija”, “Zemes slāņu izpēte” un “Zooloģija zem lupas”. Nodarbībās tiks izmantotas koprades telpas “Dabas māja” instalācijas un interaktīvas metodes, radot izpratni par dzīvību, ekosistēmu, dabā notiekošiem procesiem, tos pētot gan praktiski, gan teorētiski. Katras nodarbības ilgums ir 60 minūtes, tās ir bez maksas, un nodarbību laikā klase tiek dalīta uz pusēm pēc skolēnu skaita. Nodarbības norisināsies atbilstoši epidemioloģiskajiem noteikumiem un to skaits ir ierobežots. Lai apgūtu programmu, ir jāapmeklē visas iekļautās nodarbības.

Izglītības iestādēm tiek nodrošināta transporta izmaksu kompensācija. Ar papildus informāciju par transporta kompensāciju nolikumu var iepazīties ZIIC mājaslapā https://ej.uz/t_nolikums .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija, lai pieteiktos nodarbībām:

• Pieteikšanās programmas apguvei norit tikai elektroniski ZIIC tīmekļvietnē, https://ej.uz/DManketa, aizpildot rezervācijas anketu un pievienojot visus pamatojošos dokumentus.
• Pieteikšanās norit no 7.02.22. – 18.02.22., vai līdz brīdim, kad saņemti 20 pieteikumi (atkarībā no tā, kurš no nosacījumiem iestājas pirmais).
• ZIIC administrācija sazināsies ar pieteikuma iesniedzējiem, kuru pieteikums ir apstiprināts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.