Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sākas pieteikšanās Vasaras akadēmijai Zinātnes un izglītības inovāciju centrā

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) izsludina pieteikšanos Vasaras akadēmijai, kura norisināsies no 6. – 10. jūnijam. 3. – 4. klašu skolēni aicināti pieteikt savu dalību un tādējādi uzzināt un atklāt ko jaunu, jēgpilni pavadīt vasaras skolēnu brīvlaiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmā vasaras akadēmijas nedēļa ir veltīta anatomijas izpētei. Šajās dienās dalībnieki iepazīs cilvēka ķermeni – ar dažādām radošām aktivitātēm un eksperimentiem pētīs orgānu sistēmas un procesus, kā tie strādā. Nodarbību laikā tiks diskutēts un domāts par veselību, kā un kāpēc ikvienam ir jārūpējas par savu ķermeni. Kopīgi darbojoties, skolēni veidos cilvēka ķermeņa prototipu un preparēs dzīvnieku orgānus. Ar neformālās izglītības aktivitātēm vasaras akadēmijas dalībnieki iepazīs iekšējo orgānu nozīmi cilvēka ķermenī, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra izglītības metodiķe Justīne Rusakova.

Nodarbības tiek īstenotas no plkst. 10.00 līdz 14.00 ZIIC telpās, Autoru iela 4/6. Dalības maksa – 50,00 eiro nedēļā (ieskaitot PVN).

Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vasaras akadēmija Zinātnes un izglītības centrā norisināsies vairākos vasaras periodos un pieteikšanās tiks izsludināta katrai nedēļai atsevišķi. Nodarbību norise:

• Jūnijā
06.06. – 10.06. Anatomija
13.06. – 17.06. Dabas daudzveidība

• Jūlijā
04.07. – 08.07. Jautrā ķīmija

• Augustā
01.08. – 05.08. Pārsteidzošā fizika
08.08. – 12.08. Pētnieciskā darbība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.